Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.723 oglasa

Balkanska | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Balkanska

Gradske lokacije, Kruševac

64.600 €

1.700 €/m²

38m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Bulevar oslobođenja

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

172.000 €

2.867 €/m²

60m² | 2 sobe | 7/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Kikindska | 4zida.rs
Kikindska | 4zida.rs
Kikindska | 4zida.rs
Kikindska | 4zida.rs
Kikindska | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Kikindska

Borča, Palilula opština, Beograd

132.000 €

2.400 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

98.943 €

1.979 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

95.004 €

2.111 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

127.092 €

2.118 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Visnjicka | 4zida.rs
Visnjicka | 4zida.rs
Visnjicka | 4zida.rs
Visnjicka | 4zida.rs
Visnjicka | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Visnjicka

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd

210.000 €

3.088 €/m²

68m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
31

Tikveška 10

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

38.000 €

2.714 €/m²

14m² | 0.5 soba | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

84.190 €

1.791 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

65.200 €

1.716 €/m²

38m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

98.650 €

1.973 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

57.160 €

1.786 €/m²

32m² | 0.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

110.000 €

2.075 €/m²

53m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Trg kralja Aleksandra Ujedinitelja | 4zida.rs
Trg kralja Aleksandra Ujedinitelja | 4zida.rs
Trg kralja Aleksandra Ujedinitelja | 4zida.rs
Trg kralja Aleksandra Ujedinitelja | 4zida.rs
Trg kralja Aleksandra Ujedinitelja | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Trg kralja Aleksandra Ujedinitelja

Ekonomski/Pravni Fakultet, Medijana, Gradske lokacije, Niš

152.000 €

2.027 €/m²

75m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Crvena zvezda | 4zida.rs
Crvena zvezda | 4zida.rs
Crvena zvezda | 4zida.rs
Crvena zvezda | 4zida.rs
Crvena zvezda | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Crvena zvezda

Crvena Zvezda, Palilula, Gradske lokacije, Niš

148.320 €

1.854 €/m²

80m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Stanoja Glavaša

Ćele Kula, Bulevar Dr Zorana Đinđića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

123.000 €

1.398 €/m²

88m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Čalije

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

68.200 €

1.843 €/m²

37m² | 0.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

106.900 €

2.096 €/m²

51m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Apelovac | 4zida.rs
Apelovac | 4zida.rs
Apelovac | 4zida.rs
Apelovac | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Apelovac

Palilula, Gradske lokacije, Niš

68.210 €

1.895 €/m²

36m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Kralja Milana

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

436.500 €

4.500 €/m²

97m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
18321833

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾