Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.750 oglasa

Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

120.510 €

3.090 €/m²

39m² | 1.5 soba
Agencija • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

216.300 €

3.489 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvođanskih Brigada | 4zida.rs
Vojvođanskih Brigada | 4zida.rs
Vojvođanskih Brigada | 4zida.rs
Vojvođanskih Brigada | 4zida.rs
Vojvođanskih Brigada | 4zida.rs
Top
25
Logo agencije

Vojvođanskih Brigada

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

295.000 €

2.565 €/m²

115m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Požeška

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

227.000 €

3.847 €/m²

59m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 14.05.2026.
Tome Vučića | 4zida.rs
Top
1

Tome Vučića

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

99.000 €

1.500 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Ise Bajića | 4zida.rs
Ise Bajića | 4zida.rs
Ise Bajića | 4zida.rs
Ise Bajića | 4zida.rs
Ise Bajića | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Ise Bajića

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

221.450 €

3.257 €/m²

68m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Dušana Vasiljeva | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Dušana Vasiljeva

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

145.230 €

3.458 €/m²

42m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

267.800 €

3.619 €/m²

74m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Bore Prodanovića | 4zida.rs
Bore Prodanovića | 4zida.rs
Bore Prodanovića | 4zida.rs
Bore Prodanovića | 4zida.rs
Bore Prodanovića | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Bore Prodanovića

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

391.400 €

3.131 €/m²

125m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Branka Bajića | 4zida.rs
Branka Bajića | 4zida.rs
Branka Bajića | 4zida.rs
Branka Bajića | 4zida.rs
Branka Bajića | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Branka Bajića

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

280.000 €

3.590 €/m²

78m² | 3 sobe | 1/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Cara Dušana

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

137.970 €

2.936 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar vojvode Stepe | 4zida.rs
Bulevar vojvode Stepe | 4zida.rs
Bulevar vojvode Stepe | 4zida.rs
Bulevar vojvode Stepe | 4zida.rs
Bulevar vojvode Stepe | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Bulevar vojvode Stepe

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

108.150 €

3.181 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Rumenački put | 4zida.rs
Rumenački put | 4zida.rs
Rumenački put | 4zida.rs
Rumenački put | 4zida.rs
Rumenački put | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Rumenački put

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

156.350 €

3.257 €/m²

48m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Novosadski put | 4zida.rs
Novosadski put | 4zida.rs
Novosadski put | 4zida.rs
Novosadski put | 4zida.rs
Novosadski put | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Novosadski put

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

118.450 €

2.369 €/m²

50m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Crveni Pevac

Medijana, Gradske lokacije, Niš

125.000 €

3.125 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Stanoja Bunuševca 1 | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca 1 | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca 1 | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca 1 | 4zida.rs
Stanoja Bunuševca 1 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
20

Stanoja Bunuševca 1

Marger, Medijana, Gradske lokacije, Niš

214.000 €

2.000 €/m²

107m² | 4 sobe
Firma • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Svetolika Rankovića 7 | 4zida.rs
Svetolika Rankovića 7 | 4zida.rs
Svetolika Rankovića 7 | 4zida.rs
Svetolika Rankovića 7 | 4zida.rs
Svetolika Rankovića 7 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15

Svetolika Rankovića 7

Medijana, Gradske lokacije, Niš

188.100 €

2.090 €/m²

90m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Firma • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Top
54

Kraljevića Marka

Medijana, Gradske lokacije, Niš

290.000 €

1.667 €/m²

174m² | 4 sobe
Firma • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Mate Miloševića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

156.000 €

3.000 €/m²

52m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

102.000 €

1.397 €/m²

73m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
15821583

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾