Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.691 oglas

Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Top
27
Logo agencije

Đorđa Vajferta

Neimar, Vračar, Beograd

652.500 €

4.500 €/m²

145m² | 3 sobe | nisko prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Laze Lazarevića 1 | 4zida.rs
Laze Lazarevića 1 | 4zida.rs
Laze Lazarevića 1 | 4zida.rs
Laze Lazarevića 1 | 4zida.rs
Laze Lazarevića 1 | 4zida.rs
Top
19

Laze Lazarevića 1

Gradske lokacije, Šabac

149.000 €

1.355 €/m²

110m² | 3 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Trg Cara Jovana Nenada | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada | 4zida.rs
Top
16

Trg Cara Jovana Nenada

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

101.200 €

2.200 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Vase Stajića | 4zida.rs
Top
18

Vase Stajića

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

287.500 €

3.382 €/m²

85m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

137.920 €

3.284 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

182.400 €

2.850 €/m²

64m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

150.000 €

1.648 €/m²

91m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Tošin bunar

Zemun opština, Beograd

1 €

0 €/m²

113m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

41.922 €

1.823 €/m²

23m² | 0.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 09.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Top
dobra ponuda
13
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

65.000 €

1.548 €/m²

42m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Vojvode Mišića 35 | 4zida.rs
Vojvode Mišića 35 | 4zida.rs
Vojvode Mišića 35 | 4zida.rs
Vojvode Mišića 35 | 4zida.rs
Vojvode Mišića 35 | 4zida.rs
Top
10

Vojvode Mišića 35

Centar, Gradske lokacije, Šabac

265.700 €

929 €/m²

286m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Slavonska | 4zida.rs
Slavonska | 4zida.rs
Slavonska | 4zida.rs
Slavonska | 4zida.rs
Slavonska | 4zida.rs
Top
6

Slavonska

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

74.999 €

1.786 €/m²

42m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18

Miodraga Vlajića Šuke 14

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

165.300 €

1.900 €/m²

87m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Sterijina | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
1

Sterijina

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

112.000 €

1.965 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Sterijina | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
1

Sterijina

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

94.000 €

2.089 €/m²

45m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Top
15

Dragana Nikolića BB

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

40.000 €

1.333 €/m²

30m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Top
45
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

360.500 €

2.225 €/m²

162m² | 7 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

104.000 €

929 €/m²

112m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

76.500 €

2.186 €/m²

35m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

149.900 €

1.666 €/m²

90m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
15811582

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾