Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.552 oglasa

Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Ljuba Vučkovića

Saobraćajni fakultet, Voždovac opština, Beograd

158.000 €

2.590 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

155.500 €

2.549 €/m²

61m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Slatinski Venac | 4zida.rs
Slatinski Venac | 4zida.rs
Slatinski Venac | 4zida.rs
Slatinski Venac | 4zida.rs
Slatinski Venac | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Slatinski Venac

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

105.000 €

2.100 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

199.900 €

3.772 €/m²

53m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Ugrinovački put 32. deo | 4zida.rs
Ugrinovački put 32. deo | 4zida.rs
Ugrinovački put 32. deo | 4zida.rs
Ugrinovački put 32. deo | 4zida.rs
Ugrinovački put 32. deo | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Ugrinovački put 32. deo

Altina, Zemun opština, Beograd

150.000 €

2.542 €/m²

59m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

186.760 €

3.524 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

183.500 €

3.008 €/m²

61m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

182.850 €

3.325 €/m²

55m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Garsije Lorke

Karaburma, Palilula opština, Beograd

119.000 €

2.705 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Palilula Residence

Gradske lokacije, Niš

90.650 €

1.850 €/m²

49m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Palilula | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Palilula Residence

Gradske lokacije, Niš

85.750 €

1.750 €/m²

49m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

107.000 €

4.280 €/m²

25m² | 0.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

190.000 €

3.455 €/m²

55m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 15.05.2026.
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Cvetkova Pijaca

Zvezdara opština, Beograd

173.400 €

3.400 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Konjarnik

Zvezdara opština, Beograd

141.848 €

2.837 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Dušanovac

Voždovac opština, Beograd

138.000 €

2.604 €/m²

53m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Pojate | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Panorama Prokuplje

Gradske lokacije, Prokuplje

Cena na upit

49m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Pojate | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Panorama Prokuplje

Gradske lokacije, Prokuplje

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Dušanovac

Voždovac opština, Beograd

135.000 €

2.547 €/m²

53m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Milana Vukosa

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.885 €/m²

26m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Bulevar despota Stefana

Cvijićeva, Palilula opština, Beograd

199.000 €

2.843 €/m²

70m² | 2.5 sobe | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Svetozara Markovića

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

185.000 €

4.205 €/m²

44m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Stara Bežanija | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Stara Bežanija

Novi Beograd, Beograd

141.882 €

3.941 €/m²

36m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Dubrovačka

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

155.000 €

5.000 €/m²

31m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
16171819

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾