Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.398 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
14
Logo agencije

Vojvode Bogdana

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

415.000 €

3.773 €/m²

110m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

484.890 €

3.012 €/m²

161m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
20
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lipov Lad, Zvezdara opština, Beograd

310.000 €

3.523 €/m²

88m² | 3.5 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 16.04.2026.
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

420.000 €

3.818 €/m²

110m² | 5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Ilindenska | 4zida.rs
Ilindenska | 4zida.rs
Ilindenska | 4zida.rs
Ilindenska | 4zida.rs
Ilindenska | 4zida.rs
27
Logo agencije

Ilindenska

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

365.000 €

5.368 €/m²

68m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 16.04.2026.
NINE KIRSANOVE | 4zida.rs
NINE KIRSANOVE | 4zida.rs
NINE KIRSANOVE | 4zida.rs
3

NINE KIRSANOVE

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.049 €/m²

61m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Rudo | 4zida.rs
Rudo | 4zida.rs
Rudo | 4zida.rs
Rudo | 4zida.rs
Rudo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
34

Rudo

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

210.000 €

3.333 €/m²

63m² | 2 sobe | 10/27 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Prethodna cena: 220.000 €
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
33

Bulevar Kralja Aleksandra

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

639.000 €

4.044 €/m²

158m² | 5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
VJEKOSLAVA AFRICA | 4zida.rs
VJEKOSLAVA AFRICA | 4zida.rs
VJEKOSLAVA AFRICA | 4zida.rs
VJEKOSLAVA AFRICA | 4zida.rs
VJEKOSLAVA AFRICA | 4zida.rs
16

VJEKOSLAVA AFRICA

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

215.000 €

2.108 €/m²

102m² | 5 soba | 5. sprat
Agencija
Ažurirano 15.04.2026.
Kulina Bana | 4zida.rs
Kulina Bana | 4zida.rs
Kulina Bana | 4zida.rs
Kulina Bana | 4zida.rs
Kulina Bana | 4zida.rs
7
Logo agencije

Kulina Bana

Centar, Zvezdara opština, Beograd

142.000 €

4.438 €/m²

32m² | 1 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.04.2026.
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
8

Ladne Vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

113.000 €

2.756 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.04.2026.
Prethodna cena: 117.500 €
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
9

Partizanska

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

112.500 €

2.500 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
▾Reklama▾
Braće Todorović | 4zida.rs
Braće Todorović | 4zida.rs
Braće Todorović | 4zida.rs
Braće Todorović | 4zida.rs
Braće Todorović | 4zida.rs
20

Braće Todorović

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

220.000 €

3.438 €/m²

64m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.04.2026.
Svetozara Radojčića | 4zida.rs
Svetozara Radojčića | 4zida.rs
Svetozara Radojčića | 4zida.rs
Svetozara Radojčića | 4zida.rs
Svetozara Radojčića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Svetozara Radojčića

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

92.000 €

1.957 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Prethodna cena: 98.000 €
Kluz | 4zida.rs
Kluz | 4zida.rs
Kluz | 4zida.rs
Kluz | 4zida.rs
Kluz | 4zida.rs
10
Logo agencije

Kluz

Zvezdara opština, Beograd

180.000 €

2.857 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
11

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

170.000 €

1.478 €/m²

115m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
10

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

92.500 €

2.500 €/m²

37m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Prethodna cena: 94.350 €
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Cvetkova Pijaca

Zvezdara opština, Beograd

248.000 €

2.756 €/m²

90m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
20
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

199.900 €

3.772 €/m²

53m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
12

Koste Taušanovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

228.000 €

3.738 €/m²

61m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština
1
...
59
60
61
62

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera