Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.393 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
7

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

168.807 €

2.192 €/m²

77m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
Đeram | 4zida.rs
Đeram | 4zida.rs
Đeram | 4zida.rs
Đeram | 4zida.rs
Đeram | 4zida.rs
8
Logo agencije

Đeram

Zvezdara opština, Beograd

230.000 €

3.833 €/m²

60m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
3

Zahumska

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

545.000 €

3.785 €/m²

144m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
7

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

138.655 €

2.201 €/m²

63m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
1
Logo agencije

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

211.155 €

3.519 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
2
Logo agencije

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

137.270 €

3.520 €/m²

39m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Živka Davidovića

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
2
Logo agencije

Živka Davidovića

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Živka Davidovića

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Živka Davidovića

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

109.008 €

2.422 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Ulofa Palmea | 4zida.rs
Ulofa Palmea | 4zida.rs
Ulofa Palmea | 4zida.rs
Ulofa Palmea | 4zida.rs
Ulofa Palmea | 4zida.rs
17

Ulofa Palmea

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

240.000 €

3.200 €/m²

75m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Marka Oreškovića

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

239.000 €

3.918 €/m²

61m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Ante Bogićevića 7 | 4zida.rs
Ante Bogićevića 7 | 4zida.rs
Ante Bogićevića 7 | 4zida.rs
Ante Bogićevića 7 | 4zida.rs
Ante Bogićevića 7 | 4zida.rs
23

Ante Bogićevića 7

Lion, Zvezdara opština, Beograd

200.000 €

1.176 €/m²

170m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
26

Slavujev Venac

Zvezdara opština, Beograd

270.000 €

4.030 €/m²

67m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
19
Logo agencije

Učitelja Miloša Jankovića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

189.900 €

3.063 €/m²

62m² | 2.5 sobe | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
11
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

243.000 €

4.050 €/m²

60m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
18
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

260.000 €

3.059 €/m²

85m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

111.644 €

2.189 €/m²

51m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Nikole Altomanovića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Nikole Altomanovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

121.000 €

2.200 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
54555657

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?