Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.369 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
10

Veliki Mokri Lug

Zvezdara opština, Beograd

89.100 €

2.345 €/m²

38m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
10

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

90.780 €

2.328 €/m²

39m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
10

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

150.810 €

2.320 €/m²

65m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
10

Veliki Mokri Lug

Zvezdara opština, Beograd

150.810 €

2.320 €/m²

65m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
10

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

95.150 €

2.321 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
10

Veliki Mokri Lug

Zvezdara opština, Beograd

97.300 €

2.317 €/m²

42m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Đevđelijska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

390.000 €

2.438 €/m²

160m² | 5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Zicka | 4zida.rs
Zicka | 4zida.rs
Zicka | 4zida.rs
3
Logo agencije

Zicka

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

850.000 €

4.722 €/m²

180m² | 4 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Dragoljuba Ristića 22 | 4zida.rs
Dragoljuba Ristića 22 | 4zida.rs
Dragoljuba Ristića 22 | 4zida.rs
Dragoljuba Ristića 22 | 4zida.rs
Dragoljuba Ristića 22 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Dragoljuba Ristića 22

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

155.000 €

3.039 €/m²

51m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

122.808 €

2.408 €/m²

51m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Dimitrija Tucovica | 4zida.rs
Dimitrija Tucovica | 4zida.rs
Dimitrija Tucovica | 4zida.rs
Dimitrija Tucovica | 4zida.rs
Dimitrija Tucovica | 4zida.rs
15

Dimitrija Tucovica

Dimitrija Tucovića, Zvezdara opština, Beograd

305.000 €

3.675 €/m²

83m² | 3.5 sobe | 6. sprat
Agencija • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Vladana Desnice

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

2.449 €/m²

49m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Zeleno Brdo

Zvezdara opština, Beograd

196.000 €

3.564 €/m²

55m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
19
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

199.800 €

2.245 €/m²

89m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Milošev kladenac | 4zida.rs
Milošev kladenac | 4zida.rs
Milošev kladenac | 4zida.rs
Milošev kladenac | 4zida.rs
Milošev kladenac | 4zida.rs
5

Milošev kladenac

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

117.845 €

2.455 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

111.431 €

2.422 €/m²

46m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Brsjacka | 4zida.rs
Brsjacka | 4zida.rs
Brsjacka | 4zida.rs
Brsjacka | 4zida.rs
Brsjacka | 4zida.rs
16

Brsjacka

Lion, Zvezdara opština, Beograd

390.000 €

3.421 €/m²

114m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
14

Radeta Markovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

199.900 €

2.246 €/m²

89m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

408.000 €

3.264 €/m²

125m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

319.000 €

3.798 €/m²

84m² | 3.5 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
23242526

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera