Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.385 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
30

Vjekoslava Afrića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

133.000 €

3.500 €/m²

MOŽE NA KREDIT

38m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
2
Logo agencije

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

171.600 €

2.200 €/m²

78m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Belokrajinska

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

4.286 €/m²

28m² | 0.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Ljubice Luković | 4zida.rs
Ljubice Luković | 4zida.rs
Ljubice Luković | 4zida.rs
Ljubice Luković | 4zida.rs
Ljubice Luković | 4zida.rs
12

Ljubice Luković

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

132.000 €

2.200 €/m²

60m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Dušana Radovića | 4zida.rs
Dušana Radovića | 4zida.rs
Dušana Radovića | 4zida.rs
Dušana Radovića | 4zida.rs
Dušana Radovića | 4zida.rs
20

Dušana Radovića

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.500 €/m²

50m² | 1.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
15

Đevđelijska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

390.000 €

2.484 €/m²

MOŽE NA KREDIT

157m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
5

Dimitrija Paramendića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.500 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Mirijevski venac | 4zida.rs
Mirijevski venac | 4zida.rs
Mirijevski venac | 4zida.rs
Mirijevski venac | 4zida.rs
Mirijevski venac | 4zida.rs
7

Mirijevski venac

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

130.000 €

3.171 €/m²

41m² | 1.5 soba | 3/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Video
Ažurirano 06.05.2026.
DRAVSKA | 4zida.rs
DRAVSKA | 4zida.rs
DRAVSKA | 4zida.rs
DRAVSKA | 4zida.rs
DRAVSKA | 4zida.rs
20

DRAVSKA

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

730.000 €

4.056 €/m²

180m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 06.05.2026.
ZIVKA DAVIDOVICA | 4zida.rs
ZIVKA DAVIDOVICA | 4zida.rs
ZIVKA DAVIDOVICA | 4zida.rs
ZIVKA DAVIDOVICA | 4zida.rs
ZIVKA DAVIDOVICA | 4zida.rs
12

ZIVKA DAVIDOVICA

Centar, Zvezdara opština, Beograd

195.000 €

3.000 €/m²

65m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
8

Ladne vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

115.000 €

2.805 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Predraga Vasića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

133.000 €

2.660 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Video
Ažurirano 06.05.2026.
Đeram | 4zida.rs
Đeram | 4zida.rs
Đeram | 4zida.rs
Đeram | 4zida.rs
Đeram | 4zida.rs
28

Đeram

Zvezdara opština, Beograd

390.000 €

2.484 €/m²

157m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
7
Logo agencije

Ladne vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

115.000 €

2.805 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
9

Dimitrija Tucovića

Zvezdara opština, Beograd

207.500 €

4.150 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
18
Logo agencije

Živka Davidovića

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

230.000 €

2.771 €/m²

83m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 06.05.2026.
Steve Žigona | 4zida.rs
Steve Žigona | 4zida.rs
Steve Žigona | 4zida.rs
Steve Žigona | 4zida.rs
Steve Žigona | 4zida.rs
14

Steve Žigona

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

137.000 €

2.854 €/m²

MOŽE NA KREDIT

48m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Belokrajinska

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

4.286 €/m²

28m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Rudo 2 | 4zida.rs
Rudo 2 | 4zida.rs
Rudo 2 | 4zida.rs
Rudo 2 | 4zida.rs
Rudo 2 | 4zida.rs
18

Rudo 2

Rudo, Zvezdara opština, Beograd

210.000 €

3.621 €/m²

58m² | 2 sobe | 10/27 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
14151617

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera