Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.409 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
8
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

91.975 €

2.555 €/m²

36m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
18
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

381.083 €

3.098 €/m²

123m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Pešterska | 4zida.rs
Pešterska | 4zida.rs
Pešterska | 4zida.rs
Pešterska | 4zida.rs
Pešterska | 4zida.rs
14
Logo agencije

Pešterska

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

89.500 €

1.989 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
7

Ledinačka

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

160.000 €

4.211 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Petra Banićevića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

103.868 €

2.308 €/m²

45m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
19

Krfska

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

275.600 €

3.320 €/m²

83m² | 3.5 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

110.314 €

2.673 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Prethodna cena: 114.854 €
Mirijevo | 4zida.rs
8
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

98.901 €

2.673 €/m²

37m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Prethodna cena: 102.971 €

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
12

Milorada Šapčanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

187.000 €

4.921 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Zorana Radmilovića 7 | 4zida.rs
Zorana Radmilovića 7 | 4zida.rs
Zorana Radmilovića 7 | 4zida.rs
Zorana Radmilovića 7 | 4zida.rs
Zorana Radmilovića 7 | 4zida.rs
12

Zorana Radmilovića 7

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

179.000 €

3.034 €/m²

59m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Kraljice Marije | 4zida.rs
Kraljice Marije | 4zida.rs
Kraljice Marije | 4zida.rs
Kraljice Marije | 4zida.rs
Kraljice Marije | 4zida.rs
7

Kraljice Marije

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

270.000 €

3.750 €/m²

MOŽE NA KREDIT

72m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
26
Logo agencije

Zahumska

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

80.000 €

4.000 €/m²

20m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Vojislava Ilića bb | 4zida.rs
Vojislava Ilića bb | 4zida.rs
Vojislava Ilića bb | 4zida.rs
Vojislava Ilića bb | 4zida.rs
Vojislava Ilića bb | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vojislava Ilića bb

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

389.000 €

4.471 €/m²

87m² | 3.5 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
9

Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

179.740 €

2.192 €/m²

82m² | 3.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
11
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

330.000 €

3.587 €/m²

92m² | 3.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Kapetana Miloša Žunjića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

205.180 €

2.012 €/m²

102m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Vitezova Karađorđeve Zvezde | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde | 4zida.rs
9
Logo agencije

Vitezova Karađorđeve Zvezde

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

165.000 €

2.200 €/m²

75m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Miroslava Jovanovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

185.000 €

1.581 €/m²

117m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Prethodna cena: 215.000 €
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
18
Logo agencije

Preševska

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

205.000 €

2.563 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
2
Logo agencije

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

105.600 €

2.400 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
11121314

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera