Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zlatibor

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

576 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Gradske lokacije

Zlatibor

98.000 €

2.579 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Panta Mijailovića

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

105.000 €

2.763 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića 29A | 4zida.rs
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića 29A | 4zida.rs
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića 29A | 4zida.rs
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića 29A | 4zida.rs
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića 29A | 4zida.rs
Top
10

Dr Dragoslava Zeke Smiljanića 29A

Gradske lokacije, Zlatibor

92.000 €

2.190 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Rujanska 8A | 4zida.rs
Rujanska 8A | 4zida.rs
Rujanska 8A | 4zida.rs
Rujanska 8A | 4zida.rs
Rujanska 8A | 4zida.rs
Top
27

Rujanska 8A

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

132.000 €

2.750 €/m²

48m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 23.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

101.800 €

2.545 €/m²

40m² | 1.5 soba | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

98.000 €

2.227 €/m²

44m² | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

185.000 €

2.761 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Krfska 1 | 4zida.rs
Krfska 1 | 4zida.rs
Krfska 1 | 4zida.rs
Krfska 1 | 4zida.rs
Krfska 1 | 4zida.rs
28
Logo agencije

Krfska 1

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

133.000 €

2.463 €/m²

54m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Dragana Vuksanovića | 4zida.rs
Dragana Vuksanovića | 4zida.rs
Dragana Vuksanovića | 4zida.rs
Dragana Vuksanovića | 4zida.rs
Dragana Vuksanovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Dragana Vuksanovića

Gradske lokacije, Zlatibor

169.000 €

2.224 €/m²

76m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 17.05.2026.
Nikole Altomanovića | 4zida.rs
Nikole Altomanovića | 4zida.rs
Nikole Altomanovića | 4zida.rs
Nikole Altomanovića | 4zida.rs
Nikole Altomanovića | 4zida.rs
18
Logo agencije

Nikole Altomanovića

Gradske lokacije, Zlatibor

51.000 €

1.500 €/m²

34m² | 2.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
9
Logo agencije

Jovanke Jeftanović

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

170.000 €

3.269 €/m²

52m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 17.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

95.000 €

2.065 €/m²

46m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
20
Logo agencije

Miladina Pećinara

Gradske lokacije, Zlatibor

95.000 €

2.159 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Rujanska | 4zida.rs
Rujanska | 4zida.rs
Rujanska | 4zida.rs
Rujanska | 4zida.rs
Rujanska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Rujanska

Gradske lokacije, Zlatibor

49.900 €

1.996 €/m²

25m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
16
Logo agencije

Kiridžijska

Gradske lokacije, Zlatibor

89.000 €

2.543 €/m²

35m² | 1.5 soba | 6/9 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

128.190 €

2.616 €/m²

49m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
20
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

169.000 €

2.224 €/m²

76m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Kiridžijska

Palisad, Okolne lokacije, Zlatibor

69.000 €

2.379 €/m²

29m² | 1.5 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Erska | 4zida.rs
Erska | 4zida.rs
Erska | 4zida.rs
Erska | 4zida.rs
Erska | 4zida.rs
13
Logo agencije

Erska

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

53.000 €

1.432 €/m²

37m² | 1.5 soba | suteren/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
32
Logo agencije

Jovanke Jeftanović

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

120.000 €

1.905 €/m²

63m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zlatibor

prodaja stanova Zlatibor

59 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zlatibor

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zlatibor

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zlatibor

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zlatibor. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2119 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zlatibor

  • Gradske lokacije, Zlatibor
  • Okolne lokacije, Zlatibor

Po tipu nekretnine — Zlatibor

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba