Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zlatibor

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

577 oglasa

Sunčani Breg | 4zida.rs
Sunčani Breg | 4zida.rs
Sunčani Breg | 4zida.rs
Sunčani Breg | 4zida.rs
Sunčani Breg | 4zida.rs
8
Logo agencije

Sunčani Breg

Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor

70.000 €

1.273 €/m²

55m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
38
Logo agencije

Jovanke Jeftanović

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

270.000 €

2.328 €/m²

116m² | 6 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
13
Logo agencije

Krfska

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

101.000 €

2.405 €/m²

42m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
8
Logo agencije

Miladina Pećinara

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

92.000 €

2.486 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Andrije Jevremovića

25. Maj, Okolne lokacije, Zlatibor

70.000 €

2.188 €/m²

32m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Svetogorska

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

90.000 €

2.045 €/m²

44m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Viogorska | 4zida.rs
Viogorska | 4zida.rs
Viogorska | 4zida.rs
Viogorska | 4zida.rs
Viogorska | 4zida.rs
16
Logo agencije

Viogorska

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

78.500 €

2.617 €/m²

30m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Viogorska | 4zida.rs
Viogorska | 4zida.rs
Viogorska | 4zida.rs
Viogorska | 4zida.rs
Viogorska | 4zida.rs
16
Logo agencije

Viogorska

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

78.500 €

2.617 €/m²

30m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Svetogorska

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

90.000 €

2.045 €/m²

44m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
16

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

73.000 €

2.147 €/m²

34m² | 1.5 soba | 5. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
13
Logo agencije

Sloboda

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

91.200 €

1.600 €/m²

57m² | 1 soba
Agencija • Delimično uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
9
Logo agencije

Miladina Pećinara

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

94.300 €

2.300 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
9
Logo agencije

Miladina Pećinara

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

94.300 €

2.300 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
11
Logo agencije

Jovanke Jeftanović

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

93.250 €

2.590 €/m²

36m² | 2 sobe | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

63.000 €

1.260 €/m²

50m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
14

Kiridžijska

Gradske lokacije, Zlatibor

80.000 €

1.702 €/m²

47m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
20
Logo agencije

Miladina Pećinara

Gradske lokacije, Zlatibor

95.000 €

2.159 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Rujanska | 4zida.rs
Rujanska | 4zida.rs
Rujanska | 4zida.rs
Rujanska | 4zida.rs
Rujanska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Rujanska

Gradske lokacije, Zlatibor

49.900 €

1.996 €/m²

25m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
11
Logo agencije

Jovanke Jeftanović

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

76.000 €

2.000 €/m²

38m² | 1 soba | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Viogorska | 4zida.rs
Viogorska | 4zida.rs
Viogorska | 4zida.rs
Viogorska | 4zida.rs
Viogorska | 4zida.rs
16
Logo agencije

Viogorska

Autobuska Stanica, Gradske lokacije, Zlatibor

74.900 €

1.440 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zlatibor

prodaja stanova Zlatibor

59 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zlatibor

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zlatibor

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zlatibor

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zlatibor. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2119 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zlatibor

  • Gradske lokacije, Zlatibor
  • Okolne lokacije, Zlatibor

Po tipu nekretnine — Zlatibor

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba