Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.172 oglasa

Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

94.000 €

1.593 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Kovanluk

Palilula, Gradske lokacije, Niš

57.500 €

2.054 €/m²

28m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Zmaja od Noćaja | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Zmaja od Noćaja

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

595.000 €

4.722 €/m²

126m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Stolarska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

190.000 €

2.436 €/m²

78m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Luke Vojvodića

Skojevsko Naselje, Rakovica opština, Beograd

175.000 €

2.188 €/m²

80m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Mihaila Avramovića | 4zida.rs
Mihaila Avramovića | 4zida.rs
Mihaila Avramovića | 4zida.rs
Mihaila Avramovića | 4zida.rs
Mihaila Avramovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Mihaila Avramovića

Dedinje, Savski Venac, Beograd

415.000 €

4.235 €/m²

98m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
31
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

260.000 €

1.871 €/m²

139m² | 5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

154.360 €

2.270 €/m²

68m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

115.000 €

3.286 €/m²

35m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

179.000 €

2.754 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Dr Agostina Neta

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

238.000 €

3.552 €/m²

67m² | 2 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Nikole Stefanovića | 4zida.rs
Nikole Stefanovića | 4zida.rs
Nikole Stefanovića | 4zida.rs
Nikole Stefanovića | 4zida.rs
Nikole Stefanovića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Nikole Stefanovića

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

295.000 €

3.278 €/m²

90m² | 3.5 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Čair

Medijana, Gradske lokacije, Niš

134.000 €

2.792 €/m²

48m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Nikole Čupića

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

239.000 €

4.193 €/m²

57m² | 2 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Beogradska

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd

124.000 €

4.769 €/m²

26m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Luke Vukalovića

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

420.000 €

4.565 €/m²

92m² | 3.5 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Vele Nigrinove

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

199.000 €

3.980 €/m²

50m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Šumadijska

Zemunske kapije, Zemun opština, Beograd

220.000 €

4.314 €/m²

51m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Bokokotorska | 4zida.rs
Bokokotorska | 4zida.rs
Bokokotorska | 4zida.rs
Bokokotorska | 4zida.rs
Bokokotorska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Bokokotorska

Misa, Gradske lokacije, Pančevo

135.000 €

900 €/m²

150m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Dragiše Brašovana | 4zida.rs
Dragiše Brašovana | 4zida.rs
Dragiše Brašovana | 4zida.rs
Dragiše Brašovana | 4zida.rs
Dragiše Brašovana | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Dragiše Brašovana

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

259.900 €

3.209 €/m²

81m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾