Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.698 oglasa

Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Liman 3

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

290.000 €

3.258 €/m²

89m² | 3 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

450.000 €

5.696 €/m²

79m² | 3 sobe | 2/12 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Liman 3

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

444.000 €

3.000 €/m²

148m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

117.500 €

2.061 €/m²

57m² | 3.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gornjomatejevačka 7. prilaz | 4zida.rs
Premijum
2
Logo projekta

GM Park 2

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

107.835 €

1.904 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Gornjomatejevačka 7. prilaz | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

GM Park 2

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

116.883 €

1.810 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Detelinara

Gradske lokacije, Novi Sad

115.900 €

2.576 €/m²

45m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dr Drage Ljočić

Karaburma, Palilula opština, Beograd

187.000 €

2.597 €/m²

72m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Luke Ćelovića Trebinjca

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

498.000 €

4.527 €/m²

110m² | 4 sobe | 5/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Blok 65 | 4zida.rs
Blok 65 | 4zida.rs
Blok 65 | 4zida.rs
Blok 65 | 4zida.rs
Blok 65 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Blok 65

Novi Beograd, Beograd

247.235 €

3.482 €/m²

71m² | 3 sobe | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
retko u ponudi
17

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

221.500 €

3.356 €/m²

66m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gornjomatejevačka 128 | 4zida.rs
Premijum
1

Atrium Park

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

65m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Gornjomatejevačka 128 | 4zida.rs
Novogradnja
1

Atrium Park

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

48m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Radovana Simića Cige

Medaković 2, Voždovac opština, Beograd

144.550 €

2.727 €/m²

53m² | 1.5 soba | 1/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Žike Pavlovića

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

85.000 €

2.297 €/m²

37m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Kapetana Miloša Žunjića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

204.000 €

2.914 €/m²

70m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Dr Agostina Neta

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

238.000 €

3.552 €/m²

67m² | 2 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Nikole Stefanovića | 4zida.rs
Nikole Stefanovića | 4zida.rs
Nikole Stefanovića | 4zida.rs
Nikole Stefanovića | 4zida.rs
Nikole Stefanovića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Nikole Stefanovića

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

295.000 €

3.278 €/m²

90m² | 3.5 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Queen

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

40m² | 1 soba | 3/6 spratova
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Queen

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

72m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Jurija Gagarina

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

205.000 €

2.697 €/m²

76m² | 3 sobe | 7/20 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Mića Radakovića | 4zida.rs
Mića Radakovića | 4zida.rs
Mića Radakovića | 4zida.rs
Mića Radakovića | 4zida.rs
Mića Radakovića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Mića Radakovića

Kalvarija, Zemun opština, Beograd

210.000 €

3.387 €/m²

62m² | 2 sobe | 8/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Nikolaja Gogolja

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

210.000 €

2.800 €/m²

75m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Bože Jankovića

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

250.000 €

3.571 €/m²

70m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Jovana Ćirilova

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

172.000 €

4.410 €/m²

39m² | 1 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Džona Kenedija

Blok 9a, Novi Beograd, Beograd

949.999 €

5.689 €/m²

167m² | 4 sobe | 10/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾