Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Vojvode Stepe, 423.000€, 146m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Voždovac opština
  5. Autokomanda
  6. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Vojvode Stepe, 423.000€, 146m²

Beograd, Voždovac opština, Autokomanda
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15067Oglas ažuriran: 13.05.2026.

OBIĐI 3D TURU

Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
3D TURA
Trosoban stan | 4zida
Video
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.715 €

423.000 €

2.897 € / m2

146 m²
3 sobe
6/21 sprat
O stanu
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto
O zgradi
  • 1 lift
  • Zgrada poseduje: podrum, lođa
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Na jednoj od najtraženijih lokacija Voždovca, u ulici Vojvode Stepe, nalazi se nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu — prostran i autentičan trosoban stan sa velikim spoljnim prostorima i otvorenim panoramskim pogledom na grad.

Stan površine 146m² smešten je na VI spratu od ukupno 21 sprata u kvalitetnoj zgradi građenoj 70-ih godina. Zgrada poseduje dva lifta i samo dva stana na spratu, što pruža dodatnu privatnost i mir.

Uknjižena unutrašnja površina stana iznosi 99m², dok dodatnih 47m² čine uknjižene terase i zatvorene lođe koje ovom prostoru daju posebnu vrednost i osećaj života iznad grada.

Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao i prijatan tokom celog dana, sa otvorenim pogledima i odličnom prirodnom ventilacijom.

Enterijer odiše toplinom i umetničkim senzibilitetom. Dominiraju kvalitetni materijali, savršeno očuvan hrastov parket, dekorativna rasveta, veliki stakleni otvori i pažljivo osmišljeni detalji koji prostoru daju posebnu eleganciju i autentičnost. Funkcionalan raspored pruža idealan balans između komfora i estetike. Uknjižen stan bez tereta.

Dodatne prednosti: mogućnost kupovine garaže površine 12m²

• odlična povezanost sa svim delovima grada,

• blizina fakulteta, škola, marketa, restorana i svih važnih sadržaja.

Nekretnina idealna za kupce koji traže prostran, svetao i karakteran porodični stan na jednoj od najboljih lokacija Voždovca.

Agencijska provizija 2%

Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844

"Art nekretnine" d.o.o. Beograd

Reg. br.339

011... (prikaži broj telefona)

.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Banjička šuma
    11 min
  • Park Jove Ilića
    14 min
  • Bajronov park
    25 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    10 min
  • Spomenik heroju Milanu Tepiću
    10 min
  • Stara mehana u Kumodražu
    11 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Filip Filipović)
    8 min
  • Srednja škola (Srednja medicinska škola Milutin Milanković)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Panoramica)
    6 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Saobraćajni fakultet)
    4 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Medicinski sistem Beograd MSB)
    1 min
  • Klinika (Poliklinika Nera)
    9 min
  • Teretana (Athletic's Gym fitness centar)
    7 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Maxi Supermarket)
    2 min
  • Restoran (Restoran Pastino)
    3 min
  • Kafana (Kompas pivara)
    9 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    6 min
  • Autobuska stanica (Trošarina)
    6 min
  • Tramvajska stanica (Saobraćajni Fakultet)
    1 min
  • Trolejbuska stanica (Paunova)
    13 min
Ostale ustanove
  • Banka (Erste Bank)
    6 min
  • Pošta (Pošta Beograd 39)
    4 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.782,82 mesečno (ukupno 21.393,83)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan za prodaju, uknjižen, Autokomanda, 146 m2, na 6. spratu, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima terasu, ima lođu, ima kupatilo. Ima garažno mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Autokomanda

2.897 € / m2
Beograd, Voždovac opština, Autokomanda | 4zida.rs | 4zida.rs
2.700 € / m2
3.394 € / m2
4.088 € / m2

Oglasi ove agencije

Krnjača, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
435.000 €
1.088 €/m²

Zrenjaninski put

Krnjača, Palilula opština, Beograd

kuća • 400 m²

Agencija

Trošarina, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
438.360 €
2.549 €/m²

Vojvode Stepe

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 172 m²

Agencija

Čubura, Vračar, Beograd | 4zida.rs
435.000 €
5.000 €/m²

Sazonova

Čubura, Vračar, Beograd

trosoban stan • 87 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Košutnjak, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
436.480 €
3.410 €/m²

Pere Velimirovića

Stari Košutnjak, Rakovica opština, Beograd

četvorosoban stan • 128 m²

Agencija

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
426.800 €
2.635 €/m²

Ozrenska

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 162 m²

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
420.000 €

Stari Banovci

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

građevinsko zemljište • 101.82 a

Agencija

Blok 44 TC Piramida, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
425.000 €
2.125 €/m²

Nehruova

Blok 44 TC Piramida, Novi Beograd, Beograd

šestosoban stan • 200 m² • uknjiženo

Agencija

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
430.000 €
3.945 €/m²

Patrijarha Varnave

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

poslovni prostor • 109 m²

Agencija

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
430.000 €
3.945 €/m²

Patrijarha Varnave

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 109 m² • uknjiženo

Agencija

Banjica, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
410.000 €
4.824 €/m²

Paunova

Banjica, Voždovac opština, Beograd

poslovni prostor • 85 m² • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
430.000 €
3.675 €/m²

Mileševska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

trosoban stan • 117 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
419.000 €
4.068 €/m²

Stanoja Glavaša

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

troiposoban stan • 103 m² • uknjiženo

Agencija

Dedinje, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
415.000 €
4.235 €/m²

Mihaila Avramovića

Dedinje, Savski Venac, Beograd

trosoban stan • 98 m² • uknjiženo

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
410.000 €
3.333 €/m²

Veljka Petrovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

četvorosoban stan • 123 m² • uknjiženo

Agencija

Retenzija, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
429.000 €
4.165 €/m²

Bulevar Mihajla Pupina

Retenzija, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 103 m² • uknjiženo

Agencija

Skupština, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
417.000 €
4.964 €/m²

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

trosoban stan • 84 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
412.000 €
4.162 €/m²

Lazara Tasića

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 99 m² • uknjiženo

Agencija

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
434.879 €
4.103 €/m²

Bežanijskih Ilegalaca

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 106 m²

Agencija

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
423.564 €
4.073 €/m²

Bežanijskih Ilegalaca

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

petosoban stan • 104 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
420.000 €
2.500 €/m²

Andrije Jevremovića

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

četvorosoban stan • 168 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda