Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Četvorosoban stan na prodaju, Andrije Jevremovića, 420.000€, 168m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Zlatibor
  4. Centar
  5. Četvorosoban stan

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15081Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.702 €

420.000 €

2.500 € / m2

168 m²
4 sobe
6/7 spratova
O stanu
  • Etažno grejanje
  • Novo
  • Prostorije: kupatila (3+), terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • 1 lift
  • Godina izgradnje: 2024.
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Prodajemo luksuzni penthaus površine 168m2, koji zauzima poslednje dve etaže (6. i 7.sprat) objekta.

Na donjoj etaži se nalaze prostrani dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i kupatilo, dok se na gornjoj etaži nalaze dve master spavaće sobe, svaka sa sopstvenim kupatilom, pri čemu jadna ima i garderober.

Sa jedne strane pruža se panoramski pogled na Tornik i centar Zlatibora, a sa druge strane pogled na Taru.

Ulaz u stan je direktno iz lifta, sa posebnim pristupom.

Svi stanovi u objektu izvedeni su u modernom dizajnu, uz korišćenje najkvalitetnijih i najsavremenijih materijala. Odlikuju ih besprekorna skladnost, izuzetna funkcionalnost i minimalni gubitci zahvaljujući redukovanim komunikacijama unutar stanova.

Na objektu su primenjeni termoizolacioni materijali najvišeg kvaliteta, tako da u potpunosti ispunjava savremene standarde energetske efikasnosti.

Objekat se nalazi u jednom od najlepših delova Zlatibora, na svega desetak minuta lagane šetnje od centra i gradske vreve, čime se postiže savršen balans između mira i dostupnih sadržaja koje Zlatibor pruža.

Agencijska provizija 2%

Agent: Smilja Stojadinovic br. licence 3006

Art nekretnine d.o.o. Beograd,

Reg. br. 339

011... (prikaži broj telefona)

.

Prikaz stana na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
2.051,46 mesečno (ukupno 24.617,56)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Četvorosoban stan za prodaju, uknjižen, Centar, 168 m2, na 6. spratu, ima lift. Stanje - Novo, Etažno, ima terasu, ima kupatilo. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Centar

2.500 € / m2
Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs | 4zida.rs
1.841 € / m2
2.220 € / m2
2.599 € / m2

Oglasi ove agencije

Višnjica, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
407.000 €
1.920 €/m²

Maršala Tita

Višnjica, Palilula opština, Beograd

poslovni prostor • 212 m² • uknjiženo

Agencija

Čubura, Vračar, Beograd | 4zida.rs
435.000 €
5.000 €/m²

Sazonova

Čubura, Vračar, Beograd

trosoban stan • 87 m² • uknjiženo

Agencija

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
426.800 €
2.635 €/m²

Ozrenska

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 162 m²

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
420.000 €

Stari Banovci

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

građevinsko zemljište • 101.82 a

Agencija

Blok 44 TC Piramida, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
425.000 €
2.125 €/m²

Nehruova

Blok 44 TC Piramida, Novi Beograd, Beograd

šestosoban stan • 200 m² • uknjiženo

Agencija

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
430.000 €
3.945 €/m²

Patrijarha Varnave

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

poslovni prostor • 109 m²

Agencija

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
430.000 €
3.945 €/m²

Patrijarha Varnave

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 109 m² • uknjiženo

Agencija

Banjica, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
410.000 €
4.824 €/m²

Paunova

Banjica, Voždovac opština, Beograd

poslovni prostor • 85 m² • uknjiženo

Agencija

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
406.000 €
5.884 €/m²

Čika Ljubina

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

trosoban stan • 69 m² • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
430.000 €
3.675 €/m²

Mileševska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

trosoban stan • 117 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
419.000 €
4.068 €/m²

Stanoja Glavaša

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

troiposoban stan • 103 m² • uknjiženo

Agencija

Dedinje, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
415.000 €
4.235 €/m²

Mihaila Avramovića

Dedinje, Savski Venac, Beograd

trosoban stan • 98 m² • uknjiženo

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
410.000 €
3.333 €/m²

Veljka Petrovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

četvorosoban stan • 123 m² • uknjiženo

Agencija

Retenzija, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
429.000 €
4.165 €/m²

Bulevar Mihajla Pupina

Retenzija, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 103 m² • uknjiženo

Agencija

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
405.000 €
4.500 €/m²

Dobračina

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

troiposoban stan • 90 m² • uknjiženo

Agencija

Skupština, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
417.000 €
4.964 €/m²

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

trosoban stan • 84 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
412.000 €
4.162 €/m²

Lazara Tasića

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 99 m² • uknjiženo

Agencija

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
434.879 €
4.103 €/m²

Bežanijskih Ilegalaca

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 106 m²

Agencija

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
423.564 €
4.073 €/m²

Bežanijskih Ilegalaca

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

petosoban stan • 104 m²

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
423.000 €
2.897 €/m²

Vojvode Stepe

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 146 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda