Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Vrnjačka Banja

Prodaja stanova Vrnjačka Banja, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

52 oglasa

Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Premijum
9

Vidikovac

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

149.900 €

1.666 €/m²

90m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

120.000 €

1.304 €/m²

92m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

149.900 €

1.666 €/m²

90m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
17
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

275.000 €

2.068 €/m²

133m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
2
Logo projekta

Vrnjački Biser

Vrnjačka Banja

78.400 €

2.286 €/m²

34m² | 1.5 soba
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
2
Logo projekta

Vrnjački Biser

Vrnjačka Banja

86.400 €

2.278 €/m²

37m² | 1.5 soba
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
22

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

120.000 €

1.263 €/m²

95m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
2. Proleterska Divizija | 4zida.rs
2. Proleterska Divizija | 4zida.rs
2. Proleterska Divizija | 4zida.rs
3

2. Proleterska Divizija

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

67.200 €

1.600 €/m²

42m² | 3 sobe | -2/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

141.200 €

2.248 €/m²

62m² | 3 sobe | suteren/6 spratova
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

155.000 €

1.054 €/m²

147m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

100.000 €

1.695 €/m²

59m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Moravska | 4zida.rs
Novogradnja
3

Raj Residence Vrnjačka Banja

Raj, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

78.455 €

1.700 €/m²

46m² | 2 sobe
Moravska | 4zida.rs
Novogradnja
3

Raj Residence Vrnjačka Banja

Raj, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

66.062 €

1.700 €/m²

38m² | 2 sobe | suteren/5 spratova
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

140.000 €

1.474 €/m²

95m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

150.000 €

1.531 €/m²

98m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
16

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

191.400 €

2.200 €/m²

87m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
40

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

150.000 €

2.381 €/m²

63m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
29

Raj

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

210.000 €

2.143 €/m²

98m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Olimpijska 62 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Apartmani Miloradović

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

Cena na upit

39m² | 1 soba
Olimpijska 62 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Apartmani Miloradović

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

Cena na upit

40m² | 1 soba
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
2

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

135.000 €

1.875 €/m²

72m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
3

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

95.000 €

1.267 €/m²

75m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Heroja Čajke | 4zida.rs
Heroja Čajke | 4zida.rs
Heroja Čajke | 4zida.rs
Heroja Čajke | 4zida.rs
Heroja Čajke | 4zida.rs
22

Heroja Čajke

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

65.000 €

1.354 €/m²

48m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Opština Vrnjačka Banja, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
Opština Vrnjačka Banja, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
Opština Vrnjačka Banja, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
Opština Vrnjačka Banja, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
Opština Vrnjačka Banja, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
9
Logo agencije

Opština Vrnjačka Banja, Vrnjačka Banja

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

140.000 €

2.154 €/m²

65m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

136.800 €

1.900 €/m²

72m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Velibora Markovića | 4zida.rs
Velibora Markovića | 4zida.rs
Velibora Markovića | 4zida.rs
Velibora Markovića | 4zida.rs
Velibora Markovića | 4zida.rs
9

Velibora Markovića

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

120.000 €

1.263 €/m²

95m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Vrnjačka Banja

56 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Vrnjačka Banja

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Vrnjačka Banja

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Vrnjačka Banja

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Vrnjačka Banja. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1976 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Vrnjačka Banja

  • Gradske lokacije, Vrnjačka Banja
  • Okolne lokacije, Vrnjačka Banja

Po tipu nekretnine — Vrnjačka Banja

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Vrnjačka Banja
Trosoban stan