Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Vrnjačka Banja

Prodaja stanova Vrnjačka Banja, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

204 oglasa

Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Top
19

Desanke Maksimović 3B

Raj, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

94.997 €

2.794 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

76.500 €

2.186 €/m²

35m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

75.000 €

1.630 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Top
12

Vlade Bajčetića

Dubrava, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

74.500 €

1.910 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
2
Logo projekta

Vrnjački Biser

Vrnjačka Banja

78.400 €

2.286 €/m²

34m² | 1.5 soba
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
2
Logo projekta

Vrnjački Biser

Vrnjačka Banja

86.400 €

2.278 €/m²

37m² | 1.5 soba
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

90.000 €

2.000 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

105.000 €

1.780 €/m²

59m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
5
Logo agencije

Slatina

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

82.280 €

1.870 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
6

Raj

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

79.879 €

1.997 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
6

Raj

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

79.879 €

2.048 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Moravska | 4zida.rs
Novogradnja
3

Raj Residence Vrnjačka Banja

Raj, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

78.455 €

1.700 €/m²

46m² | 2 sobe
Moravska | 4zida.rs
Novogradnja
3

Raj Residence Vrnjačka Banja

Raj, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

66.062 €

1.700 €/m²

38m² | 2 sobe | suteren/5 spratova
Snežnik | 4zida.rs
Snežnik | 4zida.rs
Snežnik | 4zida.rs
Snežnik | 4zida.rs
Snežnik | 4zida.rs
8

Snežnik

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

67.000 €

1.675 €/m²

40m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
2
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

80.000 €

2.051 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

78.400 €

2.286 €/m²

34m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

86.400 €

2.278 €/m²

37m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

87.700 €

2.277 €/m²

38m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Olimpijska 62 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Apartmani Miloradović

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

Cena na upit

39m² | 1 soba
Olimpijska 62 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Apartmani Miloradović

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

Cena na upit

40m² | 1 soba
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

142.500 €

2.239 €/m²

63m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

87.700 €

2.277 €/m²

38m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

86.400 €

2.278 €/m²

37m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

87.700 €

2.277 €/m²

38m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

87.700 €

2.277 €/m²

38m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

86.400 €

2.278 €/m²

37m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Vrnjačka Banja

56 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Vrnjačka Banja

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Vrnjačka Banja

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Vrnjačka Banja

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Vrnjačka Banja. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1976 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Vrnjačka Banja

  • Gradske lokacije, Vrnjačka Banja
  • Okolne lokacije, Vrnjačka Banja