Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Vračar

Prodaja stanova Vračar, Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

196 oglasa

Saznaj više o kraju Vračar
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
10

Makenzijeva

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

127.000 €

2.761 €/m²

46m² | 2 sobe | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
13
Logo agencije

Njegoševa

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

328.500 €

3.820 €/m²

86m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
5
Logo agencije

Kralja Milutina

Slavija, Vračar, Beograd

159.000 €

3.000 €/m²

53m² | 2 sobe | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Marulićeva | 4zida.rs
Marulićeva | 4zida.rs
Marulićeva | 4zida.rs
Marulićeva | 4zida.rs
Marulićeva | 4zida.rs
22

Marulićeva

Čubura, Vračar, Beograd

228.000 €

3.508 €/m²

65m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
11
Logo agencije

Kursulina

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

235.000 €

4.434 €/m²

53m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
9
Logo agencije

Hram Svetog Save

Vračar, Beograd

388.000 €

5.543 €/m²

70m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Sokolska | 4zida.rs
Sokolska | 4zida.rs
Sokolska | 4zida.rs
Sokolska | 4zida.rs
Sokolska | 4zida.rs
13
Logo agencije

Sokolska

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

828.000 €

5.595 €/m²

148m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
15
Logo agencije

Hadži Đerina

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

310.000 €

4.189 €/m²

74m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Svetozara Markovića

Centar, Vračar, Beograd

260.000 €

4.333 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
8
Logo agencije

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

200.000 €

5.714 €/m²

35m² | 2 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
22

Šumatovačka

Čubura, Vračar, Beograd

229.000 €

3.881 €/m²

59m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Gospodara Vučića

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

195.938 €

3.768 €/m²

52m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
15
Logo agencije

Kralja Milana

Slavija, Vračar, Beograd

602.000 €

7.000 €/m²

86m² | 2 sobe | 4/8 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Gružanska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

141.000 €

4.406 €/m²

32m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
10

Bulevar Kralja Aleksandra

Pravni fakultet - Vračar, Vračar, Beograd

330.000 €

4.714 €/m²

70m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Nebojšina | 4zida.rs
Nebojšina | 4zida.rs
Nebojšina | 4zida.rs
Nebojšina | 4zida.rs
Nebojšina | 4zida.rs
18
Logo agencije

Nebojšina

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

250.000 €

3.676 €/m²

68m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
11
Logo agencije

Kursulina

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

235.000 €

4.434 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Kneginje Zorke | 4zida.rs

Kneginje Zorke

Vračar, Beograd

235.000 €

4.700 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
13
Logo agencije

Maksima Gorkog

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

195.000 €

2.826 €/m²

69m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 14.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
4
Logo agencije

Kralja Milana

Vračar, Beograd

247.000 €

4.940 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Vračar — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Vračar. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Vračar
Dvosoban stan

prodaja stanova Vračar - Beograd

42 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Vračar - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Vračar

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Vračar - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Vračar. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4198 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Vračar - Beograd

  • Karađorđev park, Vračar
  • Gradić Pejton, Vračar
  • Istočni Vračar, Vračar
  • Kalenić, Vračar
  • Krunski Venac, Vračar

Po tipu nekretnine — Vračar - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan