Dvosoban stan na prodaju, Svetozara Markovića, 255.000€, 57m²

255.000 €
4.474 € / m2
- Salonac
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 300
- Javni parking van zone
- Tip interneta: kablovska
- Kablovska
Opis oglasa
U jednoj od najlepših vračarskih ulica, u samom srcu Vračara, u blizini Cvetnog trga, u ulici Svetozara Markovića, prodaje se dvosoban salonac, sa posebnim šarmom, uređen sa mnogo pažnje, topline i ukusa, u urednoj dvorišnoj zgradi što mu daje mir i tišinu. Orijentisan dvostrano(istok-zapad), većim delom ka zapadu sa prelepom terasom , idealnom za odmor. Stan za one koji žele život u centru grada, ali ujedno žele mir, autentičan salonac koji osvaja svojom jedinstvenošću.
U stanu su zamenjene kompletne elektro i vodo instalacije, nova stolarija sa roletnama, dve klime, pripadajući podrum.
Retko u ponudi, idealna nekretnina za život, ali i kao investicija.Cena 255.000 € Kontakt 063... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Tašmajdan5 min
- Manjež6 min
- Park Mitićeva rupa6 min

Obeležja kulture u blizini
- Beogradska nadbiskupija - Nadbiskupijski ordinarijat1 min
- Dom braće Krstić2 min
- Treća beogradska gimnazija3 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Vladislav Ribnikar)3 min
- Srednja škola (Savremena gimnazija)6 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Biser)1 min
- Fakultet (Univerzitet u Beogradu Fakultet muzičke umetnosti)5 min