Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stari Grad opština

Prodaja stanova od agencije | Stari Grad opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

801 oglas

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
19
Logo agencije

Prizrenska

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

459.900 €

5.110 €/m²

90m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Budimska | 4zida.rs
Budimska | 4zida.rs
Budimska | 4zida.rs
Budimska | 4zida.rs
Budimska | 4zida.rs
20

Budimska

Gundulićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

135.000 €

2.015 €/m²

67m² | 2.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
12
Logo agencije

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

360.000 €

6.000 €/m²

60m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Kalemegdan | 4zida.rs
Kalemegdan | 4zida.rs
Kalemegdan | 4zida.rs
Kalemegdan | 4zida.rs
Kalemegdan | 4zida.rs
35

Kalemegdan

Stari Grad opština, Beograd

1.209.000 €

8.574 €/m²

141m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 20.04.2026.
Skupština | 4zida.rs
Skupština | 4zida.rs
Skupština | 4zida.rs
Skupština | 4zida.rs
Skupština | 4zida.rs
7

Skupština

Stari Grad opština, Beograd

706.900 €

5.013 €/m²

141m² | 4 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 20.04.2026.
Skupština | 4zida.rs
Skupština | 4zida.rs
Skupština | 4zida.rs
Skupština | 4zida.rs
Skupština | 4zida.rs
11

Skupština

Stari Grad opština, Beograd

562.900 €

5.026 €/m²

112m² | 4 sobe | 3/8 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 20.04.2026.
Simina | 4zida.rs
Simina | 4zida.rs
Simina | 4zida.rs
Simina | 4zida.rs
Simina | 4zida.rs
15
Logo agencije

Simina

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

385.000 €

5.000 €/m²

77m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Djure Daničića | 4zida.rs
Djure Daničića | 4zida.rs
Djure Daničića | 4zida.rs
Djure Daničića | 4zida.rs
Djure Daničića | 4zida.rs
13

Djure Daničića

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

245.000 €

3.063 €/m²

80m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija
Ažurirano 20.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1675 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
180 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
0 oglasa u ponudi
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
14
Logo agencije

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

300.000 €

6.000 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Čika Ljubina | 4zida.rs
Čika Ljubina | 4zida.rs
Čika Ljubina | 4zida.rs
Čika Ljubina | 4zida.rs
Čika Ljubina | 4zida.rs
13

Čika Ljubina

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

399.000 €

5.466 €/m²

73m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
13
Logo agencije

Vlajkovićeva

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

805.000 €

6.940 €/m²

116m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Braće Jugović | 4zida.rs
Braće Jugović | 4zida.rs
Braće Jugović | 4zida.rs
Braće Jugović | 4zida.rs
Braće Jugović | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Braće Jugović

Dom omladine, Stari Grad opština, Beograd

480.000 €

5.000 €/m²

96m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kraljice Natalije

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

380.000 €

4.000 €/m²

95m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 19.04.2026.
Braće Baruh | 4zida.rs
Braće Baruh | 4zida.rs
Braće Baruh | 4zida.rs
Braće Baruh | 4zida.rs
Braće Baruh | 4zida.rs
11

Braće Baruh

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

205.800 €

2.450 €/m²

84m² | 4 sobe | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 19.04.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
24

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

695.000 €

4.399 €/m²

158m² | 5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
16
Logo agencije

Šantićeva

Gundulićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

320.000 €

5.246 €/m²

61m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
6

Skadarska

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

299.000 €

3.360 €/m²

89m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
10

Palmotićeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

350.000 €

4.375 €/m²

80m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
13
Logo agencije

Venizelosova

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

327.000 €

5.542 €/m²

59m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 19.04.2026.
Brankova | 4zida.rs
Brankova | 4zida.rs
Brankova | 4zida.rs
Brankova | 4zida.rs
Brankova | 4zida.rs
13

Brankova

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

439.000 €

3.955 €/m²

111m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
32333435

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Stari Grad opština
Agencija

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?