Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stari Grad opština

Prodaja stanova od agencije | Stari Grad opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

808 oglasa

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
20

Dunavska

K-District, Stari Grad opština, Beograd

777.000 €

5.112 €/m²

152m² | 4 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
11

Kosovska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

600.000 €

3.846 €/m²

156m² | 5 soba | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
10

Venizelosova

Gundulićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

195.000 €

2.786 €/m²

70m² | 3.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kralja Petra

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

820.000 €

8.200 €/m²

100m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Dubrovačka-Stari grad | 4zida.rs
Dubrovačka-Stari grad | 4zida.rs
Dubrovačka-Stari grad | 4zida.rs
Dubrovačka-Stari grad | 4zida.rs
Dubrovačka-Stari grad | 4zida.rs
12

Dubrovačka-Stari grad

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

155.000 €

5.000 €/m²

31m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Sremska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

365.000 €

6.518 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
15

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

170.000 €

5.152 €/m²

33m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
Kneginje Ljubice | 4zida.rs
11

Kneginje Ljubice

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

189.900 €

4.416 €/m²

43m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1675 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
180 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
0 oglasa u ponudi
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
17
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

289.900 €

3.332 €/m²

87m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
11
Logo agencije

Šantićeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

377.000 €

4.143 €/m²

91m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Skadarska

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

269.000 €

7.686 €/m²

35m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
16

Bulevar Despota Stefana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

159.000 €

4.969 €/m²

32m² | 1.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Namešteno • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
7

Dubrovačka

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

155.000 €

5.000 €/m²

31m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

167.000 €

3.711 €/m²

45m² | 2.5 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
18
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

349.000 €

4.986 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 22.04.2026.
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
17

Dubrovačka

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

373.000 €

5.041 €/m²

74m² | 3.5 sobe | 3/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
19
Logo agencije

Makedonska

Trg Republike, Stari Grad opština, Beograd

168.840 €

2.345 €/m²

72m² | 2 sobe | suteren/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 22.04.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
11
Logo agencije

Palmotićeva

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

345.000 €

6.161 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 22.04.2026.
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Makedonska

Trg Republike, Stari Grad opština, Beograd

450.000 €

4.688 €/m²

96m² | 5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 22.04.2026.
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
14

Dositejeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

299.500 €

5.990 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
29303132

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera