Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

173 oglasa

Prozivka | 4zida.rs
1

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

82.500 €

1.650 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Sonje Marinković | 4zida.rs
Sonje Marinković | 4zida.rs
Sonje Marinković | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Sonje Marinković

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

74.800 €

1.870 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Sonje Marinković 49

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

104.720 €

1.870 €/m²

56m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

96.000 €

1.745 €/m²

55m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Lajoša Joa | 4zida.rs
Lajoša Joa | 4zida.rs
Lajoša Joa | 4zida.rs
Lajoša Joa | 4zida.rs
Lajoša Joa | 4zida.rs
36

Lajoša Joa

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

92.000 €

1.484 €/m²

62m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
17

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

242.750 €

1.245 €/m²

195m² | 5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 20.04.2026.
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
34
Logo agencije

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

234.000 €

1.200 €/m²

195m² | 5 soba
Agencija
Ažurirano 19.04.2026.
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
15

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

95.000 €

1.827 €/m²

52m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.

Ponuda agencija u Subotici

Sold SU nekretnine | 4zida.rs
Sold SU nekretnine
8 godina na 4zida
274 oglasa u ponudi
Nidax Nekretnine | 4zida.rs
Nidax Nekretnine
7 godina na 4zida
53 oglasa u ponudi
Cenzar Nekretnine | 4zida.rs
Cenzar Nekretnine
9 godina na 4zida
350 oglasa u ponudi
Bele Gabrića 16 | 4zida.rs
Bele Gabrića 16 | 4zida.rs
Bele Gabrića 16 | 4zida.rs
Bele Gabrića 16 | 4zida.rs
Bele Gabrića 16 | 4zida.rs
36
Logo agencije

Bele Gabrića 16

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

150.000 €

2.055 €/m²

73m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
Prozivka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

89.900 €

1.913 €/m²

47m² | 2 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 17.04.2026.
ANDRIJE MEDULICA 11 | 4zida.rs
1
Logo agencije

ANDRIJE MEDULICA 11

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

126m² | 5 soba | 4/4 sprata
Investitor
Ažurirano 17.04.2026.
ANDRIJE MEDULICA 11 | 4zida.rs
1
Logo agencije

ANDRIJE MEDULICA 11

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

60m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Investitor
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
ANDRIJE MEDULICA 11 | 4zida.rs
1
Logo agencije

ANDRIJE MEDULICA 11

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

60m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Investitor
Ažurirano 17.04.2026.
ANDRIJE MEDULICA 11 | 4zida.rs
1
Logo agencije

ANDRIJE MEDULICA 11

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

97m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Investitor
Ažurirano 17.04.2026.
ANDRIJE MEDULICA 11 | 4zida.rs
1
Logo agencije

ANDRIJE MEDULICA 11

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

60m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Investitor
Ažurirano 17.04.2026.
ANDRIJE MEDULICA 11 | 4zida.rs
1
Logo agencije

ANDRIJE MEDULICA 11

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

97m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Investitor
Ažurirano 17.04.2026.
ANDRIJE MEDULICA 11 | 4zida.rs
1
Logo agencije

ANDRIJE MEDULICA 11

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

60m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Investitor
Ažurirano 17.04.2026.
ANDRIJE MEDULICA 11 | 4zida.rs
1
Logo agencije

ANDRIJE MEDULICA 11

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

97m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Investitor