Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad

Prodaja stanova od vlasnika | Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

110 oglasa

Valentina Vodnika | 4zida.rs
Valentina Vodnika | 4zida.rs
Valentina Vodnika | 4zida.rs
Valentina Vodnika | 4zida.rs
Valentina Vodnika | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Valentina Vodnika

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

125.990 €

3.706 €/m²

34m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Slovačka | 4zida.rs
Slovačka | 4zida.rs
Slovačka | 4zida.rs
Slovačka | 4zida.rs
Slovačka | 4zida.rs
5

Slovačka

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

88.000 €

4.190 €/m²

21m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Iva Andrića

Liman 4, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

159.000 €

2.944 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Branka Bajića 9 | 4zida.rs
Branka Bajića 9 | 4zida.rs
Branka Bajića 9 | 4zida.rs
Branka Bajića 9 | 4zida.rs
Branka Bajića 9 | 4zida.rs
20

Branka Bajića 9

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

303.800 €

3.100 €/m²

98m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 06.05.2026.
Kopernikova | 4zida.rs
Kopernikova | 4zida.rs
Kopernikova | 4zida.rs
Kopernikova | 4zida.rs
Kopernikova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Kopernikova

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

3.039 €/m²

51m² | 2.5 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Partizanskih Baza

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

137.700 €

2.550 €/m²

54m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 05.05.2026.
Mileve Marić | 4zida.rs
Mileve Marić | 4zida.rs
Mileve Marić | 4zida.rs
Mileve Marić | 4zida.rs
Mileve Marić | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
28

Mileve Marić

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.021 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan
Ažurirano 03.05.2026.
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8

Otokara Keršovanija

Slana Bara, Gradske lokacije, Novi Sad

129.200 €

1.700 €/m²

76m² | 2.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 01.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

Vinson nekretnine | 4zida.rs
Vinson nekretnine
6 godina na 4zida
427 oglasa u ponudi
NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2492 oglasa u ponudi
Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
247 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1770 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
665 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
711 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
459 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1038 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
73 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
117 oglasa u ponudi
Graničarska | 4zida.rs
Graničarska | 4zida.rs
Graničarska | 4zida.rs
Graničarska | 4zida.rs
Graničarska | 4zida.rs
13

Graničarska

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

161.000 €

2.556 €/m²

63m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Dr Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Dr Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Dr Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Dr Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Dr Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
14

Dr Svetislava Kasapinovića

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

3.065 €/m²

62m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Futoška 84 | 4zida.rs
Futoška 84 | 4zida.rs
Futoška 84 | 4zida.rs
Futoška 84 | 4zida.rs
Futoška 84 | 4zida.rs
12

Futoška 84

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

214.400 €

3.200 €/m²

67m² | 4 sobe | 4/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
24

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

95.000 €

2.209 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Futoška 74 | 4zida.rs
Futoška 74 | 4zida.rs
Futoška 74 | 4zida.rs
Futoška 74 | 4zida.rs
Futoška 74 | 4zida.rs
13

Futoška 74

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

65.000 €

2.955 €/m²

22m² | 1 soba | suteren/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Rumenački Put 57V | 4zida.rs
Rumenački Put 57V | 4zida.rs
Rumenački Put 57V | 4zida.rs
Rumenački Put 57V | 4zida.rs
Rumenački Put 57V | 4zida.rs
12

Rumenački Put 57V

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

122.000 €

2.773 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Kornelija Stankovića | 4zida.rs
Kornelija Stankovića | 4zida.rs
Kornelija Stankovića | 4zida.rs
Kornelija Stankovića | 4zida.rs
Kornelija Stankovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6

Kornelija Stankovića

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

149.900 €

2.342 €/m²

64m² | 3.5 sobe | potkrovlje/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
13

Veljka Petrovića

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.969 €/m²

64m² | 3 sobe | 9/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
13

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

245.800 €

2.672 €/m²

92m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 25.04.2026.
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Save Kovačevića

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

105.000 €

2.625 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Vojvođanskih Brigada 22 | 4zida.rs
Vojvođanskih Brigada 22 | 4zida.rs
Vojvođanskih Brigada 22 | 4zida.rs
Vojvođanskih Brigada 22 | 4zida.rs
Vojvođanskih Brigada 22 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Vojvođanskih Brigada 22

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

209.000 €

3.800 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Begeč | 4zida.rs
Begeč | 4zida.rs
Begeč | 4zida.rs
Begeč | 4zida.rs
Begeč | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Begeč

Okolne lokacije, Novi Sad

105.000 €

1.500 €/m²

70m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 24.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Novi Sad

51 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Novi Sad

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Novi Sad. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2762 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Novi Sad

  • Gradske lokacije, Novi Sad
  • Okolne lokacije, Novi Sad

Po tipu nekretnine — Novi Sad

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Novi Sad
Vlasnik