Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Dvoiposoban stan

Prodaja stanova od vlasnika | Novi Sad, Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

15 oglasa

Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

129.000 €

2.932 €/m²

44m² | 2.5 sobe | 1/16 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Banijska 30 | 4zida.rs
Banijska 30 | 4zida.rs
Banijska 30 | 4zida.rs
Banijska 30 | 4zida.rs
Banijska 30 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20

Banijska 30

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

186.000 €

3.000 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Balzakova 65 | 4zida.rs
Balzakova 65 | 4zida.rs
Balzakova 65 | 4zida.rs
Balzakova 65 | 4zida.rs
Balzakova 65 | 4zida.rs
Premijum
20

Balzakova 65

Liman 3, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

156.500 €

2.408 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 8/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Slobodana Bajića | 4zida.rs
Slobodana Bajića | 4zida.rs
Slobodana Bajića | 4zida.rs
Slobodana Bajića | 4zida.rs
Slobodana Bajića | 4zida.rs
Top
15

Slobodana Bajića

Betanija, Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

115.000 €

2.674 €/m²

43m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Top
9

Pariske Komune 11

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.373 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 5/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Braće Dronjak 11 | 4zida.rs
Braće Dronjak 11 | 4zida.rs
Braće Dronjak 11 | 4zida.rs
Braće Dronjak 11 | 4zida.rs
Braće Dronjak 11 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
19

Braće Dronjak 11

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

147.000 €

2.492 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 7/11 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15

Petefi Šandora

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

170.500 €

2.750 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Top
16

Bulevar Patrijarha Pavla 61

176.500 €

2.521 €/m²

70m² | 2.5 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Video
Ažurirano 13.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

Vinson nekretnine | 4zida.rs
Vinson nekretnine
6 godina na 4zida
427 oglasa u ponudi
NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2492 oglasa u ponudi
Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
247 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1770 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
665 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
711 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
459 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1038 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
73 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
117 oglasa u ponudi
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Narodnog Fronta

Liman 4, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.375 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 26.04.2026.
Rumenačka 9 | 4zida.rs
Rumenačka 9 | 4zida.rs
Rumenačka 9 | 4zida.rs
Rumenačka 9 | 4zida.rs
Rumenačka 9 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Rumenačka 9

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

2.672 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan
Ažurirano 16.05.2026.
Kopernikova | 4zida.rs
Kopernikova | 4zida.rs
Kopernikova | 4zida.rs
Kopernikova | 4zida.rs
Kopernikova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Kopernikova

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

3.039 €/m²

51m² | 2.5 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8

Otokara Keršovanija

Slana Bara, Gradske lokacije, Novi Sad

129.200 €

1.700 €/m²

76m² | 2.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Begeč | 4zida.rs
Begeč | 4zida.rs
Begeč | 4zida.rs
Begeč | 4zida.rs
Begeč | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Begeč

Okolne lokacije, Novi Sad

105.000 €

1.500 €/m²

70m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

180.000 €

3.051 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Patrijarha Čarnojevića 26 | 4zida.rs
Patrijarha Čarnojevića 26 | 4zida.rs
Patrijarha Čarnojevića 26 | 4zida.rs
Patrijarha Čarnojevića 26 | 4zida.rs
Patrijarha Čarnojevića 26 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Patrijarha Čarnojevića 26

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

3.039 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Novi Sad

51 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Novi Sad

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Novi Sad. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2762 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Novi Sad

  • Gradske lokacije, Novi Sad
  • Okolne lokacije, Novi Sad

Po tipu nekretnine — Novi Sad

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Novi Sad
Vlasnik
Dvoiposoban stan