Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.691 oglas

Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Glasinačka

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

152.600 €

3.391 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Mačvanska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

75.000 €

1.974 €/m²

38m² | 0.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Mileve Marić Ajnštajn | 4zida.rs
Mileve Marić Ajnštajn | 4zida.rs
Mileve Marić Ajnštajn | 4zida.rs
Mileve Marić Ajnštajn | 4zida.rs
Mileve Marić Ajnštajn | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Mileve Marić Ajnštajn

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

180.000 €

3.396 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Karlovačka 29 | 4zida.rs
Karlovačka 29 | 4zida.rs
Karlovačka 29 | 4zida.rs
Karlovačka 29 | 4zida.rs
Karlovačka 29 | 4zida.rs
Premijum
15

Karlovačka 29

Zemun Bačka, Zemun opština, Beograd

269.000 €

2.690 €/m²

100m² | 3 sobe | 10/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Premijum
15

Puškinova

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

324.800 €

2.800 €/m²

116m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Premijum
14

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

165.000 €

2.200 €/m²

75m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Aksentija Marodića 38 | 4zida.rs
Aksentija Marodića 38 | 4zida.rs
Aksentija Marodića 38 | 4zida.rs
Aksentija Marodića 38 | 4zida.rs
Aksentija Marodića 38 | 4zida.rs
Premijum
6

Aksentija Marodića 38

Aleksandrovo, Gradske lokacije, Subotica

95.200 €

1.400 €/m²

68m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Premijum
7

Adolfa Singera 18

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

45.000 €

1.875 €/m²

24m² | 0.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 14.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Veljka Vlahovića 8 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22

Veljka Vlahovića 8

Gradske lokacije, Smederevska Palanka

40.000 €

889 €/m²

45m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ovčanski put

Ovča, Palilula opština, Beograd

140.636 €

2.099 €/m²

67m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ovčanski put

Borča, Palilula opština, Beograd

116.706 €

2.084 €/m²

56m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Cara Nikolaja II

Čubura, Vračar, Beograd

250.000 €

4.032 €/m²

62m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Stevana Nemanje 71 | 4zida.rs
Stevana Nemanje 71 | 4zida.rs
Stevana Nemanje 71 | 4zida.rs
Stevana Nemanje 71 | 4zida.rs
Stevana Nemanje 71 | 4zida.rs
Premijum
20

Stevana Nemanje 71

Obilićev Venac, Medijana, Gradske lokacije, Niš

115.923 €

2.273 €/m²

51m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Firma • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
29
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

360.500 €

2.014 €/m²

179m² | 5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

205.000 €

3.203 €/m²

64m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

149.350 €

2.018 €/m²

74m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Višnjička | 4zida.rs
Višnjička | 4zida.rs
Višnjička | 4zida.rs
Višnjička | 4zida.rs
Višnjička | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Višnjička

Karaburma, Palilula opština, Beograd

161.603 €

3.513 €/m²

46m² | 1.5 soba | 7/7 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra ponuda
18
Logo agencije

Alibegovac

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

155.740 €

2.163 €/m²

72m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra ponuda
7
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

84.500 €

2.914 €/m²

29m² | 1.5 soba | 8/8 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾