Dvosoban stan na prodaju, Adice, 78.300€, 39m²

78.300 €
2.008 € / m2
- Grejanje na toplotnu pumpu
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1781
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
Dvosoban Stan 39 m2
Stan u izgradnji nalazi se na drugom – poslednjem spratu urbane vile, redovna etaža bez kosina, odličnog rasporeda na mirnoj lokaciji.
Stan se sastoji od: prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, i spavaće sobe, kupatila, terase i hodnika.
Planiran završetak radova druga polovina 2026. god.
- Navedena cena stana je za etapno plaćanja po dinamici i stepenu izgradjenosti objekta.
- Cena stana za kupovinu preko stambenog kredita: 80.300 Eur
- Kupci prve nekretnine imaju pravo na povrat PDV-a.
- Navedena cena je sa uračunatom agencijskom provizijom 3%.
Za sve dodatne informacije i dogovor oko razgledanja stana, kontaktirajte nas na telefon tel: +38... (prikaži broj telefona) , Select Nekretnine, Registar posrednika br. 1781.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica47 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja14 min
- Dvorac Hadik-Kotek14 min
- Dvorac Eđšeg15 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Marija Trandafil)manje od 1 min
- Srednja škola (Privatna medicinska škola Dositej Obradović)6 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zlatokosa)5 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)11 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica Ferona)10 min
- Klinika (Family Medica poliklinika)11 min