Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš

Prodaja stanova Niš, Četvorosoban i veći stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

431 oglas

Stara železnička kolonija | 4zida.rs
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
16
Logo agencije

Stara železnička kolonija

Palilula, Gradske lokacije, Niš

149.500 €

1.384 €/m²

108m² | 4 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
16
Logo agencije

Stara železnička kolonija

Palilula, Gradske lokacije, Niš

149.500 €

1.384 €/m²

108m² | 4 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
Stara železnička kolonija | 4zida.rs
16
Logo agencije

Stara železnička kolonija

Palilula, Gradske lokacije, Niš

149.500 €

1.384 €/m²

108m² | 4 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Vojvode Tankosića

Dom Zdravlja, Medijana, Gradske lokacije, Niš

250.000 €

1.761 €/m²

142m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Novogradnja na Panteleju

Gradske lokacije, Niš

141.482 €

2.200 €/m²

64m² | 3.5 sobe | 3/4 sprata
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja na Panteleju

Gradske lokacije, Niš

103.950 €

2.200 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Vojvode Tankosića

Dom Zdravlja, Medijana, Gradske lokacije, Niš

250.000 €

1.761 €/m²

142m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

212.850 €

2.475 €/m²

86m² | 5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gavrila Principa

Palilula, Gradske lokacije, Niš

150.000 €

1.630 €/m²

92m² | 4 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gavrila Principa

Palilula, Gradske lokacije, Niš

150.000 €

1.630 €/m²

92m² | 4 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.

Ponuda agencija u Nišu

Etagi Nekretnine | 4zida.rs
Etagi Nekretnine
7 meseci na 4zida
361 oglasa u ponudi
Bulevar nekretnine | 4zida.rs
Bulevar nekretnine
2310 oglasa u ponudi
Box nekretnine | 4zida.rs
Box nekretnine
3 godine na 4zida
111 oglasa u ponudi
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gavrila Principa

Palilula, Gradske lokacije, Niš

150.000 €

1.630 €/m²

92m² | 4 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Palilulska 5 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Šopen Park

Palilula, Gradske lokacije, Niš

132.022 €

2.200 €/m²

60m² | 2 sobe | 4/15 spratova
Palilulska 5 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Šopen Park

Palilula, Gradske lokacije, Niš

179.124 €

2.200 €/m²

81m² | 4 sobe | 10/15 spratova
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
13
Logo agencije

Stanoja Glavaša

Ćele Kula, Bulevar Dr Zorana Đinđića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

123.000 €

1.398 €/m²

88m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
13
Logo agencije

Stanoja Glavaša

123.000 €

1.398 €/m²

88m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Crnogorska

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

83.287 €

1.811 €/m²

46m² | 4 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Crnogorska

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

83.287 €

1.811 €/m²

46m² | 4 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Crnogorska

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

83.287 €

1.811 €/m²

46m² | 4 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Branko Bjegović | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stanovi u izgradnji

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

61.000 €

1.968 €/m²

31m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Branko Bjegović | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stanovi u izgradnji

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

59.000 €

1.903 €/m²

31m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Kralja Stefana Prvovenčanog 25 | 4zida.rs
Kralja Stefana Prvovenčanog 25 | 4zida.rs
Kralja Stefana Prvovenčanog 25 | 4zida.rs
Kralja Stefana Prvovenčanog 25 | 4zida.rs
Kralja Stefana Prvovenčanog 25 | 4zida.rs
20

Kralja Stefana Prvovenčanog 25

Šećer Mala, Medijana, Gradske lokacije, Niš

360.000 €

3.333 €/m²

108m² | 5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
3
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

233.700 €

3.035 €/m²

77m² | 4 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
36
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

315.000 €

1.933 €/m²

163m² | 5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Filozofski Fakultet

Medijana, Gradske lokacije, Niš

195.800 €

2.225 €/m²

88m² | 4 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Crnogorska

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

72.774 €

1.819 €/m²

40m² | 4 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Crnogorska

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

72.774 €

1.819 €/m²

40m² | 4 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Niš

42 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Niš

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Niš

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Niš

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Niš. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2008 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Niš

  • Gradske lokacije, Niš
  • Okolne lokacije, Niš

Po tipu nekretnine — Niš

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Niš
4.5 i više soba