Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Kruševac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

238 oglasa

Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
6

Vidovdanska

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

150.000 €

1.613 €/m²

93m² | 3.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

164.999 €

1.100 €/m²

150m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
24

Pejton

Gradske lokacije, Kruševac

110.000 €

1.528 €/m²

72m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

135.000 €

1.421 €/m²

95m² | 3.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
6

Kolonija

Gradske lokacije, Kruševac

80.000 €

1.404 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
14

Gradske lokacije

Kruševac

160.000 €

1.616 €/m²

99m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Kruševac

90.000 €

1.731 €/m²

MOŽE NA KREDIT

52m² | 2 sobe | 10/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
8

Dušanova

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

42.000 €

1.167 €/m²

MOŽE NA KREDIT

36m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Dostojevskog 80 | 4zida.rs
Dostojevskog 80 | 4zida.rs
Dostojevskog 80 | 4zida.rs
Dostojevskog 80 | 4zida.rs
Dostojevskog 80 | 4zida.rs
11

Dostojevskog 80

Rasadnik, Gradske lokacije, Kruševac

60.000 €

1.111 €/m²

MOŽE NA KREDIT

54m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
8

Trg Kosturnica

Gradske lokacije, Kruševac

101.000 €

1.629 €/m²

62m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
10

Bagdala

Gradske lokacije, Kruševac

1.600 €

19 €/m²

83m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Kruševac

90.000 €

1.023 €/m²

88m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
6

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

68.000 €

1.789 €/m²

MOŽE NA KREDIT

38m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6

Gradske lokacije

Kruševac

95.000 €

1.338 €/m²

MOŽE NA KREDIT

71m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs

Gradske lokacije

Kruševac

99.000 €

1.833 €/m²

MOŽE NA KREDIT

54m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Bagdala | 4zida.rs
1

Bagdala

Gradske lokacije, Kruševac

156.640 €

1.760 €/m²

89m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

110.000 €

1.038 €/m²

106m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Majke Jugovića 43b/20 | 4zida.rs
Majke Jugovića 43b/20 | 4zida.rs
Majke Jugovića 43b/20 | 4zida.rs
Majke Jugovića 43b/20 | 4zida.rs
Majke Jugovića 43b/20 | 4zida.rs
32

Majke Jugovića 43b/20

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

165.000 €

1.100 €/m²

150m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Kruševac

110.000 €

1.667 €/m²

MOŽE NA KREDIT

66m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Kruševac

65.000 €

1.806 €/m²

36m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kruševac

prodaja stanova Kruševac

54 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kruševac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kruševac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kruševac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kruševac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1444 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kruševac

  • Gradske lokacije, Kruševac
  • Okolne lokacije, Kruševac

Po tipu nekretnine — Kruševac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba