Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Kragujevac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

587 oglasa

Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.479 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

147.000 €

2.100 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Daničićeva 40 | 4zida.rs
Daničićeva 40 | 4zida.rs
Daničićeva 40 | 4zida.rs
Daničićeva 40 | 4zida.rs
Daničićeva 40 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Daničićeva 40

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

78.000 €

2.053 €/m²

38m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
4

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

181.300 €

2.108 €/m²

86m² | 3.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
5

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

145.820 €

1.998 €/m²

73m² | 3.5 sobe | 1/5 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
5

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

115.148 €

2.214 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
5

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

110.330 €

2.207 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
5

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

90.882 €

2.217 €/m²

41m² | 1 soba | 1/5 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
5

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

89.782 €

2.190 €/m²

41m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
4

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

88.308 €

2.208 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
5

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

85.800 €

2.200 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Lepenički Bulevar | 4zida.rs
Lepenički Bulevar | 4zida.rs
Lepenički Bulevar | 4zida.rs
Lepenički Bulevar | 4zida.rs
Lepenički Bulevar | 4zida.rs
11

Lepenički Bulevar

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

130.000 €

1.757 €/m²

74m² | 3 sobe | 9/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
15

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

62.000 €

1.590 €/m²

39m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
12

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

76.000 €

2.000 €/m²

38m² | 1.5 soba | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Kosovska 28 | 4zida.rs
Kosovska 28 | 4zida.rs
Kosovska 28 | 4zida.rs
Kosovska 28 | 4zida.rs
Kosovska 28 | 4zida.rs
17

Kosovska 28

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

201.000 €

1.827 €/m²

110m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Delimično uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
11

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

28.500 €

1.583 €/m²

18m² | 0.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Atinska

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

84.999 €

1.667 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
8

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

108.000 €

2.298 €/m²

47m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
16

Majora Vladana Mikićevića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

130.100 €

2.768 €/m²

47m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Slovačkih pobunjenika | 4zida.rs
Slovačkih pobunjenika | 4zida.rs
Slovačkih pobunjenika | 4zida.rs
Slovačkih pobunjenika | 4zida.rs
Slovačkih pobunjenika | 4zida.rs
17
Logo agencije

Slovačkih pobunjenika

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

110.000 €

1.467 €/m²

75m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac