Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

87 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

150.000 €

1.875 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Vojvode Putnika 16 | 4zida.rs
Vojvode Putnika 16 | 4zida.rs
Vojvode Putnika 16 | 4zida.rs
Vojvode Putnika 16 | 4zida.rs
Vojvode Putnika 16 | 4zida.rs
13

Vojvode Putnika 16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

155.800 €

1.900 €/m²

82m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
10

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

2.264 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
1
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

127.500 €

1.875 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Ilije Kolovića 20-24A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ilije Kolovića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/6 spratova
Ilije Kolovića 20-24A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ilije Kolovića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
5
Logo agencije

Zmaj Jovina

Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

135.125 €

2.215 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 3. sprat
Agencija • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
18
Logo agencije

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

99.000 €

1.207 €/m²

82m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Dr Ilije Kolovića | 4zida.rs
Dr Ilije Kolovića | 4zida.rs
Dr Ilije Kolovića | 4zida.rs
Dr Ilije Kolovića | 4zida.rs
Dr Ilije Kolovića | 4zida.rs
6

Dr Ilije Kolovića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

103.400 €

2.200 €/m²

47m² | 2.5 sobe | prizemlje/5 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Vojislava Kalanovića | 4zida.rs
Vojislava Kalanovića | 4zida.rs
Vojislava Kalanovića | 4zida.rs
Vojislava Kalanovića | 4zida.rs
Vojislava Kalanovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Vojislava Kalanovića

Centar preko Lepenice, Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

85.000 €

1.574 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 23.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
19

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

75.000 €

1.596 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 16/17 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stambeno-poslovni objekat Talija

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

36m² | 1 soba
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stambeno-poslovni objekat Talija

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe
Centar | 4zida.rs

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

185.000 €

2.256 €/m²

82m² | 2.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Centar | 4zida.rs

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

185.000 €

2.256 €/m²

82m² | 2.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Milovana Gušića | 4zida.rs
1

Milovana Gušića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

109.984 €

1.594 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 5/8 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

1.552 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
14

Luja Pastera

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

143.000 €

2.600 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Milovana Gušića | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Novogradnja Kragujevac - Janka Veselinovića - Milovana Gušića - Svetozara Markovića

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

141m² | 4.5 sobe | 4/6 spratova
Milovana Gušića | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

118m² | 4 sobe | 1/6 spratova
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
8

Milana Vukosa

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

166.500 €

1.850 €/m²

90m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
2

Milovana Gušića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

98.900 €

1.433 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 5/8 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
4

Janka Veselinovića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

136.000 €

2.000 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

129.980 €

1.911 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
2

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

132.600 €

1.950 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

2.069 €/m²

58m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
Zrenjanin
Dvoiposoban stan

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba