Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Četvorosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

112 oglasa

Bulevar Kraljice Marije | 4zida.rs
Bulevar Kraljice Marije | 4zida.rs
Bulevar Kraljice Marije | 4zida.rs
Bulevar Kraljice Marije | 4zida.rs
Bulevar Kraljice Marije | 4zida.rs
13

Bulevar Kraljice Marije

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

200.000 €

1.667 €/m²

120m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
15

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

110.700 €

1.350 €/m²

82m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Kralja Milana IV | 4zida.rs
Kralja Milana IV | 4zida.rs
Kralja Milana IV | 4zida.rs
Kralja Milana IV | 4zida.rs
Kralja Milana IV | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kralja Milana IV

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

185.500 €

1.228 €/m²

151m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
36

Vojvode Putnika

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

280.000 €

2.435 €/m²

115m² | 4 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Ilije Kolovića 20-24A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ilije Kolovića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/6 spratova
Ilije Kolovića 20-24A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ilije Kolovića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
19

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

150.000 €

932 €/m²

161m² | 4 sobe
Agencija
Ažurirano 20.04.2026.
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
15
Logo agencije

Zrenjanin, Mala Amerika

Mala Amerika, Gradske lokacije, Zrenjanin

199.000 €

1.951 €/m²

102m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Nikole Pašića

Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

370.000 €

2.500 €/m²

148m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
4

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

182.589 €

1.588 €/m²

115m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
10

Kralja Aleksandra I Karađorđevića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

175.000 €

1.750 €/m²

100m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stambeno-poslovni objekat Talija

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

36m² | 1 soba
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stambeno-poslovni objekat Talija

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
25

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

370.000 €

2.500 €/m²

148m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
2

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

1 €

0 €/m²

177m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
20
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

70.000 €

729 €/m²

96m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

97.000 €

1.169 €/m²

83m² | 4 sobe | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
16

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

150.000 €

1.181 €/m²

127m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Milovana Gušića | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Novogradnja Kragujevac - Janka Veselinovića - Milovana Gušića - Svetozara Markovića

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

141m² | 4.5 sobe | 4/6 spratova
Milovana Gušića | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

118m² | 4 sobe | 1/6 spratova
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

200.000 €

1.667 €/m²

120m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Centar preko Lepenice | 4zida.rs
Centar preko Lepenice | 4zida.rs
Centar preko Lepenice | 4zida.rs
Centar preko Lepenice | 4zida.rs
Centar preko Lepenice | 4zida.rs
21

Centar preko Lepenice

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

200.000 €

2.128 €/m²

94m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 20.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
1
Logo agencije

Gradske lokacije

Kragujevac

229.520 €

1.760 €/m²

130m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 21.03.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
1
Logo agencije

Gradske lokacije

Kragujevac

215.900 €

1.760 €/m²

122m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 21.03.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
1
Logo agencije

Gradske lokacije

Kragujevac

212.220 €

1.760 €/m²

120m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 21.03.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
3
Logo agencije

Gradske lokacije

Kragujevac

129.320 €

1.815 €/m²

71m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 21.03.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
Zrenjanin
Četvorosoban

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba