Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

71 oglas

Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
31

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

530.000 €

4.454 €/m²

119m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
11

Topolska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

320.000 €

3.902 €/m²

82m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
30

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

610.000 €

3.885 €/m²

157m² | 4 sobe | 2. sprat
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
29

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

560.000 €

3.916 €/m²

143m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
20

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

520.000 €

4.000 €/m²

130m² | 4 sobe | 3. sprat
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
Topolska | 4zida.rs
14

Topolska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

320.000 €

3.902 €/m²

82m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
15

Sredačka

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

285.000 €

3.000 €/m²

95m² | 3.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
8

Mutapova

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

225.000 €

4.891 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 26.04.2026.
Loznička | 4zida.rs
Loznička | 4zida.rs
Loznička | 4zida.rs
Loznička | 4zida.rs
4
Logo agencije

Loznička

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

639.000 €

4.500 €/m²

142m² | 4 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 26.04.2026.
Hadži-Prodanova | 4zida.rs
Hadži-Prodanova | 4zida.rs
Hadži-Prodanova | 4zida.rs
Hadži-Prodanova | 4zida.rs
Hadži-Prodanova | 4zida.rs
23
Logo agencije

Hadži-Prodanova

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

290.000 €

3.816 €/m²

76m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

332.000 €

4.203 €/m²

79m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
10

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

180.000 €

4.186 €/m²

43m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
13

Njegoševa

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

328.500 €

3.820 €/m²

86m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Podrum
Ažurirano 24.04.2026.
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
12
Logo agencije

Sinđelićeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

234.000 €

4.034 €/m²

58m² | 2 sobe | prizemlje/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
42

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

950.000 €

5.220 €/m²

182m² | 5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Loznička | 4zida.rs
1
Logo agencije

Loznička

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

1.000.000 €

3.135 €/m²

319m² | 4 sobe | prizemlje/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
Trnska-Vračar | 4zida.rs
7

Trnska-Vračar

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

205.000 €

4.184 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
20

Maksima Gorkog

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

405.000 €

4.219 €/m²

96m² | 3.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Kalenićeva | 4zida.rs
Kalenićeva | 4zida.rs
Kalenićeva | 4zida.rs
Kalenićeva | 4zida.rs
Kalenićeva | 4zida.rs
10

Kalenićeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

246.400 €

2.678 €/m²

92m² | 4.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
Hadži Đerina | 4zida.rs
15
Logo agencije

Hadži Đerina

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

310.000 €

4.189 €/m²

74m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 21.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kalenić pijaca