Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Jagodina

Prodaja stanova Jagodina, Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

72 oglasa

Nikčevićeva | 4zida.rs
Nikčevićeva | 4zida.rs
Nikčevićeva | 4zida.rs
Nikčevićeva | 4zida.rs
Nikčevićeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Nikčevićeva

Levač, Gradske lokacije, Jagodina

48.000 €

706 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 17.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
23
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

100.000 €

1.370 €/m²

73m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
▾Reklama▾
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vuka Bojovića bb

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

97.251 €

1.650 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.04.2026.
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vuka Bojovića bb

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

122.744 €

2.216 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.04.2026.
Braće Milosavljević 11 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

New District Lamela A

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

268.005 €

1.500 €/m²

178m² | 4 sobe | potkrovlje/5 spratova
Braće Milosavljević 11 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

New District Lamela A

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

332.220 €

1.500 €/m²

221m² | 3 sobe | potkrovlje/5 spratova
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vuka Bojovića bb

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

107.498 €

1.650 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.04.2026.
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vuka Bojovića bb

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

94.958 €

1.650 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.04.2026.
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vuka Bojovića bb

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

104.610 €

1.650 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.04.2026.
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vuka Bojovića bb

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

113.850 €

1.650 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.04.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Heroldo Nekretnine | 4zida.rs
Heroldo Nekretnine
481 oglasa u ponudi
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
3
Logo agencije

Vuka Bojovića bb

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

107.498 €

1.650 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.04.2026.
158 74 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4K PROJEKAT

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

249.029 €

1.100 €/m²

226m² | 6 soba | 1/3 sprata
158 74 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4K PROJEKAT

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

253.275 €

1.100 €/m²

230m² | 6 soba | 1/3 sprata
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
3
Logo agencije

Vuka Bojovića bb

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

94.958 €

1.650 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.04.2026.
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vuka Bojovića bb

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

104.610 €

1.650 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.04.2026.
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vuka Bojovića bb

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

113.850 €

1.650 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.04.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Mišića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Vojvode Mišića

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

60.620 €

1.400 €/m²

43m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
2

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

90.000 €

1.500 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Radmila Đorđevića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Radmila Đorđevića

Pivara, Gradske lokacije, Jagodina

79.596 €

1.485 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 28.03.2026.
Radmila Đorđevića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Radmila Đorđevića

Pivara, Gradske lokacije, Jagodina

79.596 €

1.485 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 28.03.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

80.595 €

1.350 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 17.03.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

80.595 €

1.350 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 17.03.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

80.595 €

1.350 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 17.03.2026.
Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

80.595 €

1.350 €/m²

59m² | 2.5 sobe | prizemlje/5 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 17.03.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Jagodina

41 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Jagodina

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Jagodina

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Jagodina. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1332 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Jagodina

  • Gradske lokacije, Jagodina
  • Okolne lokacije, Jagodina

Po tipu nekretnine — Jagodina

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan