Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Gradske lokacije

Prodaja stanova Gradske lokacije, Kruševac, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

59 oglasa

Vidovdanska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1

Vidovdanska

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

84.000 €

1.355 €/m²

62m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Dušanova

Gradske lokacije, Kruševac

79.000 €

1.519 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Premijum
18

Nikole Tesle 47

Gradske lokacije, Kruševac

115.000 €

1.855 €/m²

62m² | 2 sobe | 6/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Bronks | 4zida.rs
Bronks | 4zida.rs
Bronks | 4zida.rs
Bronks | 4zida.rs
Bronks | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Bronks

Gradske lokacije, Kruševac

75.000 €

1.364 €/m²

55m² | 2 sobe | 12/12 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
5

Vidovdanska 341A

Gradske lokacije, Kruševac

74.800 €

1.411 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Gradske lokacije

Kruševac

98.000 €

1.661 €/m²

59m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

90.000 €

1.385 €/m²

65m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
7

Pejton

Gradske lokacije, Kruševac

70.000 €

1.346 €/m²

52m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
1

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

97.000 €

1.796 €/m²

54m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Vlado Jurić | 4zida.rs
Vlado Jurić | 4zida.rs
Vlado Jurić | 4zida.rs
Vlado Jurić | 4zida.rs
Vlado Jurić | 4zida.rs
18

Vlado Jurić

Gradske lokacije, Kruševac

49.000 €

1.043 €/m²

47m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

99.000 €

1.833 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Gradske lokacije

Kruševac

75.000 €

1.271 €/m²

59m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

75.000 €

1.271 €/m²

59m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

84.000 €

1.500 €/m²

56m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
12

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

83.000 €

1.456 €/m²

57m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
9

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

140.000 €

1.037 €/m²

135m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Gradske lokacije

Kruševac

65.000 €

1.102 €/m²

59m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Miće Popovića | 4zida.rs
Miće Popovića | 4zida.rs
Miće Popovića | 4zida.rs
Miće Popovića | 4zida.rs
Miće Popovića | 4zida.rs
9

Miće Popovića

Gradske lokacije, Kruševac

70.000 €

1.207 €/m²

58m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Vidovdanska

Gradske lokacije, Kruševac

55.000 €

1.222 €/m²

45m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
9

Trg Fontana 20/3

Vlado Jurić, Gradske lokacije, Kruševac

55.000 €

1.170 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Gradske lokacije - Kruševac

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Kruševac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1420 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Kruševac

  • Ujedinjene Nacije, Gradske lokacije
  • Bagdala, Gradske lokacije
  • Rasadnik, Gradske lokacije
  • Centar, Gradske lokacije
  • Bare, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Kruševac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Gradske lokacije
Dvosoban stan