Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.503 oglasa

Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Marička

Centar, Rakovica opština, Beograd

84.990 €

2.931 €/m²

29m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

204.900 €

3.415 €/m²

60m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Paje Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Paje Jovanovića

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

129.900 €

3.021 €/m²

43m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Petra Lekovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

309.500 €

3.005 €/m²

103m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Namešteno • Parking • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

50m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

46m² | 1.5 soba
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

182.220 €

3.037 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

213.480 €

3.007 €/m²

71m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Dragoslava Đorđevića Goše | 4zida.rs
Dragoslava Đorđevića Goše | 4zida.rs
Dragoslava Đorđevića Goše | 4zida.rs
Dragoslava Đorđevića Goše | 4zida.rs
Dragoslava Đorđevića Goše | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Dragoslava Đorđevića Goše

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

80.000 €

2.963 €/m²

27m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

155.000 €

3.163 €/m²

49m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Gornji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

113.825 €

1.836 €/m²

62m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Jurija Gagarina

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

175.000 €

3.302 €/m²

53m² | 2 sobe | 7/19 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Branka Radičevića

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

145.000 €

1.813 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Pariske Komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

185.000 €

4.512 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Požeška

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

225.000 €

2.250 €/m²

100m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Jovana Stojsavljevića

Galenika, Zemun opština, Beograd

260.000 €

3.562 €/m²

73m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Premijum
8

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Novogradnja
3

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Crveno Barjače

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

133.000 €

1.727 €/m²

77m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Sava Burića | 4zida.rs
Sava Burića | 4zida.rs
Sava Burića | 4zida.rs
Sava Burića | 4zida.rs
Sava Burića | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Sava Burića

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

207.000 €

3.393 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 4/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

138.000 €

3.000 €/m²

46m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Vojvode Micka Krstića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

195.000 €

3.362 €/m²

58m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

130.000 €

3.333 €/m²

39m² | 1.5 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾