Trosoban stan na prodaju, Admirala Geprata, 330.000€, 83m²

330.000 €
3.976 € / m2
- Salonac
- Grejanje na struju
- Luksuzno
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 380
Opis oglasa
Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan pruža, zahvaljujući orijentaciji ka dvorištu i poziciji van gradske buke.
Stan se prostire na 83m² i nalazi se na 1. spratu uredne zgrade sa liftom. Dvostrano je orijentisan (sever/jug).
Strukturu stana čine prostran open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, komforna spavaća soba, manja dodatna soba koja može služiti kao radna ili dečija, moderno uređeno kupatilo i terasa orijentisana ka mirnom dvorištu, bez buke. Visina plafona od 3.2m dodatno doprinosi osećaju prostranosti i salonskom karakteru nekretnine.
Stan je kompletno renoviran, uključujući elektro i vodovodne instalacije. Enterijer je pažljivo osmišljen sa fokusom na estetiku, funkcionalnost i komfor. Poseduje klima uređaj, ugradne elemente, kao i grejanje na kotao koje značajno smanjuje troškove tokom zimskog perioda. Infostan troškovi su niski.
Zgrada poseduje lift, interfon, video nadzor i podrum.
Stan se nalazi u neposrednoj blizini Savskog trga, Parka Gavrila Principa, Beograđanke, Pionirskog parka i Vaznesenjske crkve. Na svega nekoliko minuta hoda nalaze se Zeleni venac, Trg Republike i Slavija, uz odličnu povezanost sa svim delovima grada.