Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Centar, Savski Venac, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

72 oglasa

Kneza Miloša bb | 4zida.rs
Kneza Miloša bb | 4zida.rs
Kneza Miloša bb | 4zida.rs
Kneza Miloša bb | 4zida.rs
Kneza Miloša bb | 4zida.rs
Premijum
33
Logo agencije

Kneza Miloša bb

Centar, Savski Venac, Beograd

684.800 €

6.400 €/m²

107m² | 4 sobe | 9/23 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Lomina

Centar, Savski Venac, Beograd

399.000 €

4.290 €/m²

93m² | 4.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Admirala Geprata

Centar, Savski Venac, Beograd

330.000 €

3.976 €/m²

83m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Kraljice Natalije

Centar, Savski Venac, Beograd

285.000 €

4.318 €/m²

66m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Durmitorska

Centar, Savski Venac, Beograd

349.500 €

3.329 €/m²

105m² | 4 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 09.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Kneza Miloša

Centar, Savski Venac, Beograd

290.000 €

3.766 €/m²

77m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Crnogorska

Centar, Savski Venac, Beograd

200.000 €

2.703 €/m²

74m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 13.05.2026.
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Lomina

Centar, Savski Venac, Beograd

399.000 €

4.290 €/m²

93m² | 4.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
13
Logo agencije

Kralja Milutina

Centar, Savski Venac, Beograd

159.000 €

3.000 €/m²

53m² | 2 sobe | nisko prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
19
Logo agencije

Kneza Miloša

Centar, Savski Venac, Beograd

450.000 €

4.500 €/m²

100m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
7

Pop Lukina

Centar, Savski Venac, Beograd

87.000 €

5.438 €/m²

16m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
14

Durmitorska

Centar, Savski Venac, Beograd

205.000 €

4.271 €/m²

48m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Durmitorska

Centar, Savski Venac, Beograd

349.000 €

3.324 €/m²

105m² | 4 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Svetozara Radića | 4zida.rs
Svetozara Radića | 4zida.rs
Svetozara Radića | 4zida.rs
Svetozara Radića | 4zida.rs
Svetozara Radića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Svetozara Radića

Centar, Savski Venac, Beograd

330.000 €

3.204 €/m²

103m² | 3.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Rajka Mitića | 4zida.rs
Rajka Mitića | 4zida.rs
Rajka Mitića | 4zida.rs
Rajka Mitića | 4zida.rs
Rajka Mitića | 4zida.rs
12

Rajka Mitića

Centar, Savski Venac, Beograd

180.000 €

3.396 €/m²

53m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
14

Savska

Centar, Savski Venac, Beograd

99.990 €

2.325 €/m²

43m² | 2.5 sobe | suteren/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
14
Logo agencije

Durmitorska

Centar, Savski Venac, Beograd

169.000 €

3.521 €/m²

48m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Ljutice Bogdana | 4zida.rs
Ljutice Bogdana | 4zida.rs
Ljutice Bogdana | 4zida.rs
Ljutice Bogdana | 4zida.rs
Ljutice Bogdana | 4zida.rs
16

Ljutice Bogdana

Centar, Savski Venac, Beograd

329.000 €

3.656 €/m²

90m² | 3.5 sobe | 7/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
18
Logo agencije

Karađorđeva

Centar, Savski Venac, Beograd

350.000 €

3.763 €/m²

93m² | 5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
7

Admirala Geprata

Centar, Savski Venac, Beograd

563.000 €

3.199 €/m²

176m² | 5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4

prodaja stanova Centar - Beograd

Prosečna cena stanova — Centar - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Centar. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Centar - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Centar