Troiposoban stan na prodaju, Gavrila Principa, 350.000€, 105m²

350.000 €
3.333 € / m2
- Dupleks
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 145
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum, lođa
Opis oglasa
Ovaj jedinstveni stan od 105 m2 u izvornom stanju je troiposoban dupleks. Međutim, godinama se koristi kao dva stana. U donjem delu (6. sprat) je dvoiposoban stan od 59 m 2 sa velikom dnevnom sobom, kuhinjom, ostavom i trpezarijom iz koje se izlazi na lođu s pogledom na Beograd na vodi. Ima veću i manju spavaću sobu i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Drvene stepenice vode u gornji deo dupleksa, ali su sada u funkciji ostave. Naime, u gornjem delu stana (7. sprat) napravljen je poseban ulaz za taj stan koji ima 46 m2. Vrlo lako se može vratiti u pređašnje stanje. Gornji stan je jednosoban sa velikom dnevnom sobom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i terasom. Jednostavno se pretvara u jednoiposoban. S terase (sa ugrađenim roštiljem) je predivan pogled na centar grada. Ima pripadajući podrum i parkiralište samo za stanare. Veoma održavan ulaz i zgrada u celini. Zgrada je udaljena 5 minuta od Terazija, Beograda na vodi, Zelenog venca, u blizini osnovne škole i vrtića.
Topla preporuka za višečlane porodice ili kao investicija.
Agencijska provizija 2% uknjizen Vera
063... (prikaži broj telefona)
Gavrila Principa -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD http://www.teofilnekretnine.com/stan-beograd/kartica.php?id=3924
Prikaz stana na mapi