Petosoban stan na prodaju, Karađorđeva, 350.000€, 93m²
OBIĐI 3D TURU

350.000 €
3.763 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Grejanje na TA peć
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatila (3+)
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 parking mesto
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U prilici smo da vam ponudimo prostran, dvostrano orijentisan stan, smešten u Karađorđevoj ulici, nedaleko od hotela Bristol.
Prostorije: veliki dnevni boravak sa kuhinjom, pet spavaćih soba, dva kupatila i dodatni toalet.
Četiri spavaće sobe orijentisane su ka dvorišnom delu zgrade. Svaka prostorija je klimatizovana.
Trenutno stan funkcioniše kao poslovni prostor. Fleksibilan raspored omogućava lako prilagođavanje u komforan stan uz koji dolazi pripadajuća dvorišna ostava.
Stanari zgrade imaju na raspolaganju zajednički privatni parking smešten u dvorištu zgrade.
Odlična investicija, idealno za izdavanje na dan.
Uknjižen i odmah useljiv.
Agencijska provizija 2%
Agent: Dijana Radovanović br. licence 405
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.
Reg. br. 339.
011... (prikaži broj telefona)
DR
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bristol4 min
- Park nesvrstanih zemalja4 min
- Park Luke Ćelovića6 min

Obeležja kulture u blizini
- Manakova kuća3 min
- Betonski brod SIP4 min
- Spomenik obalskim radnicima palim u NOB-u6 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Isidora Sekulić)7 min