Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.723 oglasa

Nehruova | 4zida.rs
Nehruova | 4zida.rs
Nehruova | 4zida.rs
Nehruova | 4zida.rs
Nehruova | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Nehruova

Blok 44 TC Piramida, Novi Beograd, Beograd

425.000 €

2.125 €/m²

200m² | 6 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

165.000 €

3.367 €/m²

49m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Antifašističke borbe

Blok 22, Novi Beograd, Beograd

340.000 €

3.579 €/m²

95m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Patrijarha Varnave | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Patrijarha Varnave

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

430.000 €

3.945 €/m²

109m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Resavska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Resavska

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

320.000 €

3.721 €/m²

86m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

135.000 €

2.647 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Strumička

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

249.000 €

3.320 €/m²

75m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Trg neznanog junaka | 4zida.rs
Trg neznanog junaka | 4zida.rs
Trg neznanog junaka | 4zida.rs
Trg neznanog junaka | 4zida.rs
Trg neznanog junaka | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Trg neznanog junaka

Kej, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

280.000 €

3.077 €/m²

91m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Stolarska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Stolarska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

190.000 €

2.436 €/m²

78m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Stambeni objekat

Beograd

310.040 €

4.000 €/m²

77m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Hadži-Đerina | 4zida.rs
Hadži-Đerina | 4zida.rs
Hadži-Đerina | 4zida.rs
Hadži-Đerina | 4zida.rs
Hadži-Đerina | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Hadži-Đerina

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

309.900 €

4.625 €/m²

67m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Ljuba Vučkovića | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Ljuba Vučkovića

Saobraćajni fakultet, Voždovac opština, Beograd

125.000 €

3.571 €/m²

35m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Nikolaja Gogolja

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

210.000 €

2.917 €/m²

72m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

175.000 €

2.303 €/m²

76m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Anastasa Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Anastasa Jovanovića

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

339.000 €

3.531 €/m²

96m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Južni Telep | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Bolmanska

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Južni Telep | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bolmanska

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

229.000 €

2.863 €/m²

80m² | 3 sobe | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Podravska | 4zida.rs
Podravska | 4zida.rs
Podravska | 4zida.rs
Podravska | 4zida.rs
Podravska | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Podravska

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

175.000 €

3.017 €/m²

58m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Dr Nika Miljanića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

278.000 €

2.527 €/m²

110m² | 6 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

140.000 €

2.857 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Borivoja Stevanovića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Borivoja Stevanovića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

259.000 €

2.755 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Maršala Tita

Višnjica, Palilula opština, Beograd

110.000 €

2.444 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾