Dvoiposoban stan na prodaju, Koste Nađa, 140.000€, 50m²




































Dvoiposoban stan za prodaju, uknjižen, Mirijevo, 50 m2, na 2. spratu, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima lođu, ima kupatilo.
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih


Saznaj više
Prikazana rata odnosi se na maksimalni period otplate. Kalkulator je informativnog karaktera.
* Nakon isteka 5 godina, prelazi se na varijabilnu kamatnu stopu
140.000 €
2.800 € / m2

Korisnik je izjavio da je trgovac. Na kupovinu od ovog korisnika primenjuju se odredbe Zakona o zaštiti potrošača. Informacije o podeli ugovornih obaveza između oglašivača i platforme 4zida.rs dostupne su ovde.
Stan se nalazi na odličnoj lokaciji (blizina škole, autobuske stanice, pijace ....). U dobro održavanom stanju, uspešno adaptiran iz jednoiposobnog u dvoiposoban stan. Svetao, sa dobrim rasporedom prostorija. Odličan za porodičan život i kao investicija. Uredni papiri, uknjižen na vlasnika, zgrada ima lift, i uz stan ima i pripadajući podrum.
Agencijska provizija je 2%
Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%:
Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za:
- razgledanje nepokretnosti na terenu,
- vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa,
- prikupljanje i proveru dokumentacije,
- izradu Predugovora ili Ugovora o kupoprodaji,
- pružanje pomoći u pregovorima,
- zakazivanje overe ugovora i odlazak u pratnji agenta kod notara,
- asistiranje za porez na apsolutna prava i eventualno oslobađanje od istog,
- organizovanje primopredaje i svega ostalog što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.
Agencija i agent koji Vam je dodeljen su od prvog dana saradnje, do konačno završenog posla, Vaša pomoć i podrška.
