Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.046 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Bežanijskih Ilegalaca

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

257.271 €

4.361 €/m²

59m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

381.083 €

3.098 €/m²

123m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Kumanovska | 4zida.rs
Kumanovska | 4zida.rs
Kumanovska | 4zida.rs
Kumanovska | 4zida.rs
Kumanovska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Kumanovska

Krunski Venac, Vračar, Beograd

360.000 €

4.737 €/m²

76m² | 3.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15

Vinogradska

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

141.000 €

2.274 €/m²

62m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

162.336 €

2.400 €/m²

67m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

185.688 €

2.400 €/m²

77m² | 3 sobe
Gramšijeva | 4zida.rs
Gramšijeva | 4zida.rs
Gramšijeva | 4zida.rs
Gramšijeva | 4zida.rs
Gramšijeva | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Gramšijeva

Hotel YU, Novi Beograd, Beograd

219.900 €

4.581 €/m²

48m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Španskih boraca | 4zida.rs
Španskih boraca | 4zida.rs
Španskih boraca | 4zida.rs
Španskih boraca | 4zida.rs
Španskih boraca | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Španskih boraca

Blok 30, Novi Beograd, Beograd

272.000 €

3.831 €/m²

71m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Slanački Put

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

160.000 €

3.478 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Milivoja Perovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

360.000 €

2.769 €/m²

130m² | 4.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 13.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Veljka Petrovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

410.000 €

3.333 €/m²

123m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

160.000 €

2.486 €/m²

64m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.500 €

3.393 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Dragana Rakića | 4zida.rs
Dragana Rakića | 4zida.rs
Dragana Rakića | 4zida.rs
Dragana Rakića | 4zida.rs
Dragana Rakića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Dragana Rakića

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

249.000 €

3.662 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Ranka Tajsića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

153.600 €

3.938 €/m²

39m² | 1 soba | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

88.550 €

2.530 €/m²

35m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Sime Igumanova

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

285.000 €

3.393 €/m²

84m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Luke Ćelovića Trebinjca

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

400.000 €

4.211 €/m²

95m² | 3 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

109.539 €

2.673 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

200.000 €

3.030 €/m²

66m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Brankova 23 | 4zida.rs
Brankova 23 | 4zida.rs
Brankova 23 | 4zida.rs
Brankova 23 | 4zida.rs
Brankova 23 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9

Brankova 23

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

249.000 €

3.458 €/m²

72m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Trg Republike

Stari Grad opština, Beograd

448.770 €

3.324 €/m²

135m² | 5 soba
Agencija • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Prvomajska

Zemun opština, Beograd

129.990 €

2.500 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

140.000 €

2.857 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar Vojvode Bojovića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Bojovića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Bojovića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Bojovića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Bojovića | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Bulevar Vojvode Bojovića

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

273.000 €

7.000 €/m²

39m² | 1.5 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan