Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Trosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Trosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

308 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Luja Daviča | 4zida.rs
Luja Daviča | 4zida.rs
Luja Daviča | 4zida.rs
Luja Daviča | 4zida.rs
Luja Daviča | 4zida.rs
9
Logo agencije

Luja Daviča

Ledine, Novi Beograd, Beograd

150.000 €

2.206 €/m²

68m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
10
Logo agencije

Stanka Paunovića Veljka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

140.000 €

2.545 €/m²

55m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Kolubarska | 4zida.rs
1

Kolubarska

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

74.500 €

993 €/m²

75m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
21

Batajnica

Zemun opština, Beograd

110.000 €

1.803 €/m²

61m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

102.243 €

1.683 €/m²

60m² | 2.5 sobe
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

111.701 €

1.683 €/m²

66m² | 2.5 sobe
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
7

Vojvode Vlahovića Voždovac

Voždovac opština, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Svete Milutinovica | 4zida.rs
Svete Milutinovica | 4zida.rs
Svete Milutinovica | 4zida.rs
Svete Milutinovica | 4zida.rs
Svete Milutinovica | 4zida.rs
14
Logo agencije

Svete Milutinovica

Železnik, Čukarica opština, Beograd

115.000 €

1.917 €/m²

60m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
10

Bratstva i jedinstva

Borča, Palilula opština, Beograd

139.500 €

1.860 €/m²

75m² | 3 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
15
Logo agencije

Milana Toplice

Borča, Palilula opština, Beograd

115.000 €

1.742 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

145.000 €

2.500 €/m²

58m² | 3 sobe | 11/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Gaje Jovanovića 26/28 | 4zida.rs
Novogradnja
44

Porodična oaza Bečmen

Bečmen, Surčin opština, Beograd

119.006 €

1.870 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Gaje Jovanovića 26/28 | 4zida.rs
Novogradnja
44

Porodična oaza Bečmen

Bečmen, Surčin opština, Beograd

119.006 €

1.870 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Devet Jugovića

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

128.208 €

2.419 €/m²

53m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
10

Svete Milutinovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

147.000 €

2.194 €/m²

67m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Kumodraž | 4zida.rs
Kumodraž | 4zida.rs
2

Kumodraž

Voždovac opština, Beograd

134.000 €

2.000 €/m²

67m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
5

8. marta

Boleč, Grocka opština, Beograd

87.000 €

1.381 €/m²

63m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

JOVANA BRANKOVICA

Batajnica, Zemun opština, Beograd

100.980 €

1.655 €/m²

61m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

145.800 €

1.800 €/m²

81m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Zagrađe | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

147.600 €

1.800 €/m²

82m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
7
Logo agencije

Prištinska

Cerak, Čukarica opština, Beograd

149.900 €

1.972 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Pavla Vujisića | 4zida.rs
Pavla Vujisića | 4zida.rs
Pavla Vujisića | 4zida.rs
Pavla Vujisića | 4zida.rs
Pavla Vujisića | 4zida.rs
20

Pavla Vujisića

Altina, Zemun opština, Beograd

95.000 €

1.863 €/m²

51m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Dvadesetog Oktobra | 4zida.rs
Dvadesetog Oktobra | 4zida.rs
Dvadesetog Oktobra | 4zida.rs
Dvadesetog Oktobra | 4zida.rs
Dvadesetog Oktobra | 4zida.rs
10
Logo agencije

Dvadesetog Oktobra

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

92.000 €

1.394 €/m²

66m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Stevana Sinđelića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

144.900 €

2.100 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vojvode Stepe Stepanovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

130.200 €

2.100 €/m²

62m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
14

Sremčica

Čukarica opština, Beograd

133.000 €

1.847 €/m²

72m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €
Trosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba