Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Trosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Trosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

308 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
9
Logo agencije

Marička

Centar, Rakovica opština, Beograd

148.000 €

2.313 €/m²

64m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Crkvena | 4zida.rs
Crkvena | 4zida.rs
Crkvena | 4zida.rs
Crkvena | 4zida.rs
Crkvena | 4zida.rs
5

Crkvena

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

120.000 €

1.519 €/m²

79m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Padinska Skela | 4zida.rs
Padinska Skela | 4zida.rs
Padinska Skela | 4zida.rs
Padinska Skela | 4zida.rs
Padinska Skela | 4zida.rs
14

Padinska Skela

Palilula opština, Beograd

69.000 €

986 €/m²

70m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Lazarevac (mesto)

Lazarevac opština, Beograd

122.000 €

1.162 €/m²

105m² | 3 sobe
Agencija • Delimično uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 03.05.2026.
Obrenovac, Kneza Sime Markovića,  3, Primavera | 4zida.rs
Novogradnja
6
Logo projekta

PRIMAVERA

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

72m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Slovenska | 4zida.rs
Slovenska | 4zida.rs
Slovenska | 4zida.rs
Slovenska | 4zida.rs
Slovenska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Slovenska

Ledine, Surčin opština, Beograd

150.000 €

1.250 €/m²

120m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
1

Cara Dušana

Zemun opština, Beograd

120.000 €

1.579 €/m²

76m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
GAVRILA PRINCIPA | 4zida.rs
GAVRILA PRINCIPA | 4zida.rs
GAVRILA PRINCIPA | 4zida.rs
GAVRILA PRINCIPA | 4zida.rs
GAVRILA PRINCIPA | 4zida.rs
11

GAVRILA PRINCIPA

Centar, Savski Venac, Beograd

144.000 €

2.149 €/m²

67m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Trg Branka Radičevića | 4zida.rs
Trg Branka Radičevića | 4zida.rs
Trg Branka Radičevića | 4zida.rs
Trg Branka Radičevića | 4zida.rs
Trg Branka Radičevića | 4zida.rs
18

Trg Branka Radičevića

Muhar, Zemun opština, Beograd

130.000 €

6.500 €/m²

20m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 03.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Dvadesetog oktobra | 4zida.rs
Dvadesetog oktobra | 4zida.rs
Dvadesetog oktobra | 4zida.rs
Dvadesetog oktobra | 4zida.rs
Dvadesetog oktobra | 4zida.rs
7
Logo agencije

Dvadesetog oktobra

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

55.000 €

1.122 €/m²

49m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

58m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

145.000 €

1.835 €/m²

79m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
13

Borča

Palilula opština, Beograd

130.000 €

1.413 €/m²

92m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
14
Logo agencije

Sterijina

Ledine, Novi Beograd, Beograd

135.000 €

1.436 €/m²

94m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
MITE STAJICA | 4zida.rs
MITE STAJICA | 4zida.rs
MITE STAJICA | 4zida.rs
MITE STAJICA | 4zida.rs
MITE STAJICA | 4zida.rs
18

MITE STAJICA

Borča, Palilula opština, Beograd

139.000 €

2.014 €/m²

69m² | 3 sobe
Agencija • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Đure Jakšića | 4zida.rs
Đure Jakšića | 4zida.rs
Đure Jakšića | 4zida.rs
Đure Jakšića | 4zida.rs
Đure Jakšića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Đure Jakšića

Bečmen, Surčin opština, Beograd

87.210 €

1.710 €/m²

51m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Živka Davidovića 29 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdarski vidik

Centar, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

94m² | 4 sobe | suteren/7 spratova
Živka Davidovića 29 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdarski vidik

Centar, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

80m² | 3 sobe | suteren/7 spratova
Ugrinovački put 32. deo | 4zida.rs
Ugrinovački put 32. deo | 4zida.rs
Ugrinovački put 32. deo | 4zida.rs
Ugrinovački put 32. deo | 4zida.rs
Ugrinovački put 32. deo | 4zida.rs
14
Logo agencije

Ugrinovački put 32. deo

Altina, Zemun opština, Beograd

150.000 €

2.542 €/m²

59m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 02.05.2026.
RISTIN POTOK | 4zida.rs
RISTIN POTOK | 4zida.rs
RISTIN POTOK | 4zida.rs
RISTIN POTOK | 4zida.rs
RISTIN POTOK | 4zida.rs
20

RISTIN POTOK

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

149.900 €

2.677 €/m²

56m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Draginje Adamović | 4zida.rs
Draginje Adamović | 4zida.rs
Draginje Adamović | 4zida.rs
Draginje Adamović | 4zida.rs
Draginje Adamović | 4zida.rs
16

Draginje Adamović

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

110.000 €

1.358 €/m²

81m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 02.05.2026.
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Đure Đakovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

102.960 €

1.980 €/m²

52m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
12

Bratstva i jedinstva

Borča, Palilula opština, Beograd

149.000 €

1.987 €/m²

75m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Đure Đakovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

110.880 €

1.980 €/m²

56m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €
Trosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba