Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Dvosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

783 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Mihaila Bulgakova | 4zida.rs
Mihaila Bulgakova | 4zida.rs
Mihaila Bulgakova | 4zida.rs
Mihaila Bulgakova | 4zida.rs
Mihaila Bulgakova | 4zida.rs
10
Logo agencije

Mihaila Bulgakova

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

128.000 €

2.783 €/m²

46m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Đakovačka | 4zida.rs
Đakovačka | 4zida.rs
Đakovačka | 4zida.rs
Đakovačka | 4zida.rs
Đakovačka | 4zida.rs
9
Logo agencije

Đakovačka

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

114.000 €

3.081 €/m²

37m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
20
Logo agencije

Šavnička

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

105.000 €

1.641 €/m²

64m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
7
Logo agencije

Kneževačka

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

119.000 €

1.102 €/m²

108m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Obrenovac, Kneza Sime Markovića,  3, Primavera | 4zida.rs
Novogradnja
6
Logo projekta

PRIMAVERA

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

72m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
10
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

150.000 €

2.727 €/m²

55m² | 2 sobe | 5/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
18

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

150.000 €

2.727 €/m²

55m² | 2 sobe | 5/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
9
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

112.400 €

2.391 €/m²

47m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
8
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

97.100 €

2.428 €/m²

40m² | 2 sobe
Agencija • Parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8

Zeleno Brdo

Zvezdara opština, Beograd

133.900 €

1.300 €/m²

103m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

58m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
6

Višnjička Banja

Palilula opština, Beograd

120.000 €

1.818 €/m²

66m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Sutjeska | 4zida.rs
Sutjeska | 4zida.rs
Sutjeska | 4zida.rs
Sutjeska | 4zida.rs
Sutjeska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Sutjeska

Zemun opština, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Milorada Ruvidića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Milorada Ruvidića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

100.000 €

2.632 €/m²

38m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Serdara Janka Vukotića

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

132.000 €

2.400 €/m²

55m² | 2 sobe | 13/14 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Vojina Đurašinovića | 4zida.rs
Vojina Đurašinovića | 4zida.rs
Vojina Đurašinovića | 4zida.rs
Vojina Đurašinovića | 4zida.rs
Vojina Đurašinovića | 4zida.rs
16

Vojina Đurašinovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

110.000 €

2.391 €/m²

46m² | 2 sobe | nisko prizemlje/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Živka Davidovića 29 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdarski vidik

Centar, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

94m² | 4 sobe | suteren/7 spratova
Živka Davidovića 29 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdarski vidik

Centar, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

80m² | 3 sobe | suteren/7 spratova
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

2.596 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
11

Ljube Tadića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

142.000 €

3.156 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
2

Ledine

Novi Beograd, Beograd

108.000 €

1.800 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
4

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

102.000 €

1.962 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
8
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

110.000 €

2.245 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
8

Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

137.100 €

2.211 €/m²

62m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €
Dvosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan