Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Dvoiposoban stan

Prodaja stanova Beograd, Dvoiposoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

337 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
4

Ledine

Novi Beograd, Beograd

149.160 €

2.406 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
7
Logo agencije

Žorža Klemansoa

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

115.000 €

3.286 €/m²

35m² | 2.5 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
novo u ponudi
11

Blagoja Parovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

145.800 €

3.170 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Dvadesetog Oktobra | 4zida.rs
Dvadesetog Oktobra | 4zida.rs
Dvadesetog Oktobra | 4zida.rs
Dvadesetog Oktobra | 4zida.rs
Dvadesetog Oktobra | 4zida.rs
15
Logo agencije

Dvadesetog Oktobra

Gaj, Barajevo opština, Beograd

100.000 €

1.515 €/m²

66m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 06.05.2026.
Obrenovac, Kneza Sime Markovića,  3, Primavera | 4zida.rs
Novogradnja
6
Logo projekta

PRIMAVERA

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

72m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Prvog Maja 38 | 4zida.rs
Prvog Maja 38 | 4zida.rs
Prvog Maja 38 | 4zida.rs
Prvog Maja 38 | 4zida.rs
Prvog Maja 38 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
22

Prvog Maja 38

Borča, Palilula opština, Beograd

102.000 €

2.488 €/m²

41m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
6

Ledine

Novi Beograd, Beograd

142.500 €

2.500 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Dobanovački put | 4zida.rs
Dobanovački put | 4zida.rs
Dobanovački put | 4zida.rs
Dobanovački put | 4zida.rs
Dobanovački put | 4zida.rs
10

Dobanovački put

Altina, Zemun opština, Beograd

100.000 €

2.174 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Višegradska | 4zida.rs
Višegradska | 4zida.rs
Višegradska | 4zida.rs
Višegradska | 4zida.rs
Višegradska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Višegradska

Ledine, Surčin opština, Beograd

139.300 €

2.731 €/m²

51m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
6

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

120.000 €

1.905 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

58m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
9
Logo agencije

Osme Crnogorske Brigade

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

148.000 €

2.960 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2

Leštane

Grocka opština, Beograd

85.000 €

1.889 €/m²

45m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Leštane | 4zida.rs
1

Leštane

Grocka opština, Beograd

84.000 €

1.826 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
ZAGRADJE | 4zida.rs
ZAGRADJE | 4zida.rs
ZAGRADJE | 4zida.rs
ZAGRADJE | 4zida.rs
ZAGRADJE | 4zida.rs
9

ZAGRADJE

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

129.000 €

2.529 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
2
Logo agencije

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

138.000 €

2.300 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Živka Davidovića 29 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdarski vidik

Centar, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

94m² | 4 sobe | suteren/7 spratova
Živka Davidovića 29 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdarski vidik

Centar, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

80m² | 3 sobe | suteren/7 spratova
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
8

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

61.000 €

1.130 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
6

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

119.599 €

1.759 €/m²

68m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
10
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

86.000 €

2.150 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Bistrička | 4zida.rs
Bistrička | 4zida.rs
Bistrička | 4zida.rs
Bistrička | 4zida.rs
Bistrička | 4zida.rs
19
Logo agencije

Bistrička

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

115.000 €

1.691 €/m²

68m² | 2.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.000 €

3.043 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 2.5 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
5
6
7
8
Beograd
do 150.000 €
Dvoiposoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan