Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Dvoiposoban stan

Prodaja stanova Beograd, Dvoiposoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

237 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Prvomajska

Zemun opština, Beograd

129.990 €

2.500 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

140.000 €

2.857 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Luke Vojvodića

Skojevsko Naselje, Rakovica opština, Beograd

138.000 €

2.604 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Koste Nađa

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

127.727 €

2.202 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Vukasovićeva

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

140.000 €

2.800 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Petra Kočića

Leštane, Grocka opština, Beograd

104.500 €

2.322 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Bosanske Krajine | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Bosanske Krajine

Batajnica, Zemun opština, Beograd

134.400 €

2.400 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bosanske Krajine | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Bosanske Krajine

Batajnica, Zemun opština, Beograd

134.400 €

2.400 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Bosanske Krajine | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Bosanske Krajine

Batajnica, Zemun opština, Beograd

144.530 €

2.409 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

109.539 €

2.673 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Premijum
13

Banjica

Voždovac opština, Beograd

125.000 €

2.404 €/m²

52m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Mirijevski Bulevar

Karaburma, Palilula opština, Beograd

124.000 €

2.138 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Premijum
9

Železnička

Novi Grad, Zemun opština, Beograd

125.000 €

3.289 €/m²

38m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

135.000 €

2.647 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

53m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

54m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Maljenska | 4zida.rs
Maljenska | 4zida.rs
Maljenska | 4zida.rs
Maljenska | 4zida.rs
Maljenska | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Maljenska

Karaburma, Palilula opština, Beograd

149.900 €

3.407 €/m²

44m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.500 €/m²

47m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

98.400 €

2.400 €/m²

41m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Teodora Mirijevskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

115.377 €

2.455 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Teodora Mirijevskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

148.035 €

2.467 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Dragoslava Srejovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

2.449 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Beograd
do 150.000 €
Dvoiposoban stan