Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Dvoiposoban stan

Prodaja stanova Beograd, Dvoiposoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

338 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
4

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

118.425 €

1.974 €/m²

60m² | 2.5 sobe | potkrovlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.500 €/m²

47m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

111.000 €

1.850 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 19.04.2026.
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Jovana Brankovića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

130.000 €

2.000 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 19.04.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

136.000 €

2.776 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Žike Mesarovića | 4zida.rs
Žike Mesarovića | 4zida.rs
Žike Mesarovića | 4zida.rs
Žike Mesarovića | 4zida.rs
Žike Mesarovića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Žike Mesarovića

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

138.000 €

2.654 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Slanački put | 4zida.rs
Slanački put | 4zida.rs
Slanački put | 4zida.rs
Slanački put | 4zida.rs
Slanački put | 4zida.rs
8

Slanački put

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

91.000 €

2.068 €/m²

44m² | 2.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 19.04.2026.
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Save Kovačevića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

110.000 €

2.000 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 18.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
135 oglasa u ponudi
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

117.300 €

2.300 €/m²

51m² | 2.5 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

112.000 €

2.000 €/m²

56m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Pavla Nikolića | 4zida.rs
Pavla Nikolića | 4zida.rs
Pavla Nikolića | 4zida.rs
Pavla Nikolića | 4zida.rs
Pavla Nikolića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Pavla Nikolića

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

98.000 €

1.021 €/m²

96m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Garaža • 3D tura
Ažurirano 18.04.2026.
Majora Zorana Radosavljevića | 4zida.rs
Majora Zorana Radosavljevića | 4zida.rs
Majora Zorana Radosavljevića | 4zida.rs
Majora Zorana Radosavljevića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Majora Zorana Radosavljevića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

138.000 €

2.000 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 18.04.2026.
▾Reklama▾
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
5

Bajlonijeva Pijaca

Stari Grad opština, Beograd

85.000 €

2.576 €/m²

33m² | 2.5 sobe | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.
Save Maleševića | 4zida.rs
Save Maleševića | 4zida.rs
Save Maleševića | 4zida.rs
Save Maleševića | 4zida.rs
Save Maleševića | 4zida.rs
14

Save Maleševića

Borča, Palilula opština, Beograd

120.000 €

1.600 €/m²

75m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
13

Milovana Vidakovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

145.000 €

3.021 €/m²

48m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Mome Stanojlovića | 4zida.rs
Mome Stanojlovića | 4zida.rs
Mome Stanojlovića | 4zida.rs
Mome Stanojlovića | 4zida.rs
Mome Stanojlovića | 4zida.rs
11

Mome Stanojlovića

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

85.000 €

1.635 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
10

Žarkovo

Čukarica opština, Beograd

150.000 €

3.000 €/m²

50m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
8

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

138.589 €

2.200 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
3

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

105.000 €

1.944 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
8

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

122.771 €

2.192 €/m²

56m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
12131415

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan