Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.623 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
11
Logo agencije

Sredačka

Kalenić, Vračar, Beograd

130.000 €

6.500 €/m²

20m² | 0.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
7
Logo agencije

Isidore Sekulić

Ledine, Novi Beograd, Beograd

142.000 €

2.328 €/m²

61m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
15
Logo agencije

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

130.000 €

2.600 €/m²

50m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
3

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

131.600 €

2.350 €/m²

56m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija
Ažurirano 24.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
3

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

61.100 €

2.350 €/m²

26m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 24.04.2026.
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
4

Ovčanski put

Borča, Palilula opština, Beograd

90.867 €

2.113 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 24.04.2026.
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
8
Logo agencije

Crveno Barjače

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

119.900 €

1.738 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Kisela Voda | 4zida.rs
Kisela Voda | 4zida.rs
Kisela Voda | 4zida.rs
Kisela Voda | 4zida.rs
Kisela Voda | 4zida.rs
8

Kisela Voda

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

118.000 €

2.622 €/m²

45m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 24.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
715 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
753 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1670 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
182 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
387 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
486 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
140 oglasa u ponudi
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
7
Logo agencije

Vojvođanska

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

95.000 €

2.111 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
9

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

69.300 €

1.650 €/m²

42m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 24.04.2026.
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
24

Žarkovo

Čukarica opština, Beograd

145.000 €

2.014 €/m²

72m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
4

Ovčanski put

Borča, Palilula opština, Beograd

107.436 €

2.107 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
4

Ovčanski put

Borča, Palilula opština, Beograd

96.054 €

2.135 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 24.04.2026.
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
20

Janković Stojana

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

122.000 €

2.773 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Cara Dušana-Stari grad | 4zida.rs
Cara Dušana-Stari grad | 4zida.rs
Cara Dušana-Stari grad | 4zida.rs
Cara Dušana-Stari grad | 4zida.rs
Cara Dušana-Stari grad | 4zida.rs
12

Cara Dušana-Stari grad

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

3.372 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Predraga Vasića

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

133.000 €

2.660 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Časlava Veljića

Rupčine, Čukarica opština, Beograd

132.600 €

2.821 €/m²

47m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
4
Logo agencije

Jajinci

Voždovac opština, Beograd

109.900 €

2.243 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
1
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 5/6 spratova
Investitor
Ažurirano 24.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
1
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 4/6 spratova
Investitor
Ažurirano 24.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
83848586

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd