Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.642 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vladana Desnice

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

131.600 €

2.800 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
7
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

4.219 €/m²

32m² | 1 soba | 6/10 spratova
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
23

Kanarevo Brdo

Rakovica opština, Beograd

144.990 €

1.593 €/m²

91m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
5
Logo agencije

Gavrila Principa

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

98.000 €

3.769 €/m²

26m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
JNA | 4zida.rs
1
Logo agencije

JNA

Borča, Palilula opština, Beograd

95.000 €

2.111 €/m²

45m² | 3 sobe | prizemlje/6 spratova
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
10
Logo agencije

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

105.000 €

3.500 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Marijane Gregoran Prvi prolaz, 3 | 4zida.rs
Marijane Gregoran Prvi prolaz, 3 | 4zida.rs
Marijane Gregoran Prvi prolaz, 3 | 4zida.rs
Marijane Gregoran Prvi prolaz, 3 | 4zida.rs
Marijane Gregoran Prvi prolaz, 3 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Marijane Gregoran Prvi prolaz, 3

Karaburma, Palilula opština, Beograd

100.000 €

4.348 €/m²

23m² | 0.5 soba | prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
12

Mačvanska

Novi Grad, Zemun opština, Beograd

150.000 €

2.143 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
715 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
753 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1670 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
182 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
387 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
486 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
140 oglasa u ponudi
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Radoja Dakića

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

119.900 €

2.551 €/m²

47m² | 1 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Pere Kosorića | 4zida.rs
Pere Kosorića | 4zida.rs
Pere Kosorića | 4zida.rs
Pere Kosorića | 4zida.rs
Pere Kosorića | 4zida.rs
6

Pere Kosorića

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

30.000 €

1.667 €/m²

18m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

93.800 €

2.039 €/m²

46m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
5

Dimitrija Paramendića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.500 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
18
Logo agencije

Južni bulevar

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 09.05.2026.
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
7
Logo agencije

Ladne vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.866 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
uredni papiri
17
Logo agencije

Konjarnik

Zvezdara opština, Beograd

139.000 €

3.022 €/m²

46m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
14
Logo agencije

Radnih akcija

Železnik, Čukarica opština, Beograd

139.900 €

2.544 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Mate Miloševića

Padina, Zvezdara opština, Beograd

122.000 €

3.389 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
9

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 37, Novi Beograd, Beograd

140.000 €

3.684 €/m²

38m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

137.000 €

2.740 €/m²

50m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Save Maleševića | 4zida.rs
Save Maleševića | 4zida.rs
Save Maleševića | 4zida.rs
Save Maleševića | 4zida.rs
Save Maleševića | 4zida.rs
18
Logo agencije

Save Maleševića

Borča, Palilula opština, Beograd

125.000 €

1.453 €/m²

86m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
71727374

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Beograd
do 150.000 €